Jesienna wyprzedaż na komodę kąpielowa!

Komoda kąpielowa jest niezbędnym elementem przy pielęgnacji maluszka. Jest to niezwykle praktyczny i wygodny w użyciu mebel. Jest to połączenie regału z szufladami, przewijakiem oraz wanienką. Co istotne, komody kąpielowe dla niemowląt najczęściej posiadają wężyk pozwalający na szybkie odprowadzanie wody. Dzięki temu wanienki nie trzeba wyjmować, aby wylać z niej wodę.

Zaletą komód kąpielowych z przewijakiem jest to, że są tak wyprofilowane, by każdy rodzic mógł poradzić sobie z kąpielą niemowląt. Ponadto bezpośrednio po myciu można przenieść noworodka do strefy pielęgnacji, a wszystkie akcesoria są dostępne pod ręką.

 

Komoda kąpielowa Sweet

 

Nasza komoda kąpielowa Sweet to bezpieczny i stabilny mebel. Został wykonany z płyty laminowanej, posiada przydatne kółka wraz z hamulcami. Szafka posiada otwór na spływ wody z wanienki, więc na półce pod możemy umieścić pojemnik na wodę.

Mebel może być wykorzystany w pokoju niemowlęcym, jak i dziecięcym. Dzięki zastosowaniu wymiennego blatu z łatwością zamienisz wanienkę na szafkę, która będzie doskonałym miejscem do przechowywania różnych akcesoriów, czy też zabawek. Do kompletu załączona jest wanienka w kolorze białym.

Wymiary kompletu: wys. 95cm; gł. 49cm, dł. 82cm.

 

 

Wejdź na naszą stronę www.atbmeble.pl i skorzystaj z jesiennej promocji -50% na komodę kąpielową Sweet!