Produkty z tej kategorii nie są już dostępne w sprzedaży.

Pieluchy dla dziecka

Pieluszka to niezastąpionym elementem w wyprawce dla każdego noworodka.  Doskonale sprawdza się w codziennej opiece nad dzieckiem: jako kocyk, podczas karmienia piersią, podczas przewijania, jako otulacz, jako podkład na ramię rodzica chroniący ubranie przed ulewaniem czy też podczas kąpieli.

Pieluchy jednorazowe czy wielorazowe

Rodzice zazwyczaj wybierają pieluszki jednorazowe, zwane pampersami. Jednak coraz częstszym wyborem są pieluchy wielorazowe, które wykonane są z miękkich i chłonnych materiałów. Pieluszki te, w porównaniu do tych jednorazowych nie posiadają w swoim składzie środków zapachowych, co zmniejsza ryzyko wystąpienia podrażnień oraz reakcji alergicznych. Na rynku dostępne są pieluszki muślinowe, pieluchy tetrowe czy też pieluszki bambusowe.

Pieluszki bambusowe

Pieluszka bambusowa posiada bardzo wiele zalet – nie uczula, jest delikatna w dotyku, nie podrażnia delikatnej skóry malucha, nie dopuszcza do rozwoju bakterii, a także doskonale chłonie wilgoć. Pieluszka, dzięki zastosowaniu tkaniny wykonanej w 100% z naturalnych włókien jest produktem ekologicznym i przyjaznym środowisku naturalnemu.

Nasze produkty posiadają Certyfikat Oeko-Tex Standard 100, który potwierdza najwyższą jakość tego wyrobu.