Meble dziecięce

Prezentowane pokoje dziecięce obrazują nam w jaki sposób meble rosną razem z dziećmi.  Każdy zestaw zakupiony w wersji niemowlęcej można łatwo zmienić  dla dzieci w wieku od 3 lat. Łóżeczko 140x70 po przebudowie będzie tapczanikiem dla dziecka na długi czas. Komoda po demontażu przewijaka będzie samodzielnym meblem na wiele lat.  Szeroki wybór bezpiecznych i funkcjonalnych mebelków pozwoli na znalezienie odpowiedniego zestawu dla dziecka oraz dla naszej kieszeni. Meble dla dzieci sprzedawane w zestawach zazwyczaj obejmują łóżko, komodę i szafę, jednak większość prezentowanych zestawów można dowolnie modyfikować.

Elementy mebli dziecięcych

Nasz sklep z meblami dla dzieci pozwala na wyposażenie pokoju pociechy we wszystko, co najpotrzebniejsze. Gdy dziecko wyrośnie już z łóżeczka niemowlęcego, warto kupić mu łóżko. Oferujemy modele z barierką, by zapewnić maluszkowi bezpieczeństwo. Łóżka dziecięce mają różne wielkości, warto wybrać takie, które sprawdzi się na lata. Strefa odpoczynku może być wyposażona dodatkowo w szafkę nocną.
W pokoju dziecka w wieku szkolnym równie ważne co łóżko jest biurko. Urządzając miejsce do pracy dla pociechy, można postawić na meblościankę dziecięcą, a można wybrać osobno biurko, regał i szafkę. Należy wziąć pod uwagę przestrzeń, jaką się dysponuje.

Kolorowe meble dla dzieci są sposobem na to, by nie co ożywić pomieszczenie. Dzisiaj jednak modne stają się meble w stylu skandynawskim. Te najczęściej wykonane są z surowego drewna. Białe meble dla dzieci również często są kupowane, gdy chce się urządzić pomieszczenie, które będzie rosło razem z pociechą. Tak uniwersalne meble są doskonałą bazą. Meble dziecięce dla chłopca mogą, ale nie muszą być wykończone w jakiś szczególny sposób. Najlepsze mebelki dla dziewczynki to te w stylu prowansalskim. Mają romantyczną linię, więc idealnie wpisują się w pokój małej damy.

Niezależnie od tego, czy postawi się na meble do pokoju dziecięcego w zestawie, czy dobierze się je pojedynczo, można stworzyć bezpieczne, funkcjonalne i atrakcyjne wizualnie wnętrze.