Rożek niemowlęcy

Jednym z podstawowych elementów wyprawki dla maluszka jest rożek niemowlęcy. Jest to niezwykle praktyczne rozwiązanie, przydatne zwłaszcza w pierwszych miesiącach życia dziecka, gdy pociecha jest drobna i nie trzyma samodzielnie główki. Rożek dla noworodka to niezastąpiony gadżet dla świeżo upieczonych rodziców, którzy dopiero uczą się opieki nad maluszkiem. Ułatwia on naukę bezpiecznego i komfortowego trzymania dziecka na rękach. Dzięki niemu pierwsze chwile z niemowlęciem będą bardziej komfortowe i bezstresowe.

Rożek idealnie otuli i zapewni spokojny sen każdemu dziecku. Maluszek, otoczony miękkim materiałem ma poczucie bezpieczeństwa do którego przyzwyczaił się będąc w brzuszku mamy. Rożek niemowlęcy zapewnia komfort również rodzicom. Jest niezastąpiony podczas karmienia czy noszenia noworodka. W późniejszym okresie może posłużyć jako mata do zabawy.

Rożek dla niemowlaka idealnie sprawdzi się zimą, jak i latem.  W chłodne dni ogrzeje niemowlę, w upalne ochroni przed słońcem. Rożek dla dziecka doskonale reguluje ciepło, zapobiegając przegrzewaniu oraz zapewniając odpowiednią cyrkulację powietrza