Komody kąpielowe

Showing all 5 results

Komoda kąpielowa z przewijakiem, użyteczne akcesorium do higienicznej zmiany pieluszek

Komoda kąpielowa z przewijakiem i wanienką to niezwykle użyteczne oraz przydatne akcesorium. Każdy rodzic, który z niego skorzysta na pewno przyzna nam rację. Zazwyczaj instaluje się ją w pokoju dziecka, ale można to zrobić również w innych pomieszczeniach. W przeciwieństwie do zwykłej wersji posiada ona dodatkową wanienkę do obmywania dziecka? Kiedy się ona przydaje? Każdy rodzic przyzna, że… prawie zawsze. Rzadko zdarza się bowiem, żeby przewijanie odbywało się bez „przecieków”. Zazwyczaj używamy wtedy nasączanych chusteczek. Ten model daje większe możliwości. Można od razu dziecko dokładnie wykąpać w wanience. Dzięki temu skóra pod pieluszką będzie sucha, czysta i nawilżona. Zaś woda z kąpieli spływa do wiaderka i można od razu wylać ją do ubikacji. Chyba nie ma mamy lub taty, którzy odmówiłby pomysłowości i użyteczności temu wynalazkowi. Sama komoda z kolei to świetne miejsce, w którym możemy gromadzić wszystkie użyteczne akcesoria do higieny malca. Mogą to być na przykład olejki, pudry czy kremy. Całość tworzy rewelacyjny wprost zestaw do nagłych przypadków.

Komoda kąpielowa z przewijakiem i wanienką, ergonomiczny i pomysłowy wynalazek

Komoda kąpielowa z przewijakiem i wiaderkiem na pierwszy rzut oka nie różni się od zwykłych mebli. A to dlatego, że cały zestaw do kąpania malucha jest starannie ukryty. To znaczy wsuwa się w komodę od boku. W tym wydaniu działa ona jak zwykły mebel. Można w nim przechowywać zarówno przybory do mycia, jak i ubrania czy pieluszki właśnie. Sam mebel zabiera niewiele miejsca i jest bardzo ergonomiczny. Kiedy nasz maluch wyrośnie już z przewijania, zamiast wanny możemy zamontować opcjonalny blat. Dzięki temu uzyskamy dodatkową półeczkę. A zatem ten egzemplarz to nie tylko ergonomia ale także ekologia. Model może się przydać także do przechowywania innych rzeczy. Nie bez znaczenia jest także jego estetyka. Jasne barwy, od razu kojarzące się z czystością oraz minimalistyczny look świetnie wpasują się w wnętrze typu Basic, minimalistyczne, skandynawskie lub klasyczne. W naszym sklepie można zresztą dokupić resztę wyposażenia w tym stylu. Zapraszamy do skomponowania własnego wnętrza z tym ciekawym meblem.

Sklep z meblami dziecięcymi, oferujemy również kompletne zestawy mebli

Komoda kąpielowa to praktyczny i wygodny w użyciu mebel dziecięcy. Jest ona połączeniem regału z szufladami, przewijaka oraz wanienki. Co istotne, komody kąpielowe dla niemowląt najczęściej posiadają wężyk pozwalający na szybkie odprowadzanie wody. Dzięki temu wanienki nie trzeba wyjmować, aby wylać z niej wodę.

Zaletą komód kąpielowych z przewijakiem jest to, że są one tak wyprofilowane, aby każdy rodzic mógł poradzić sobie z kąpielą niemowląt. Ponadto bezpośrednio po myciu można przenieść noworodka do strefy pielęgnacji, a wszystkie akcesoria są dostępne pod ręką dzięki meblom dla dzieci z półeczkami.

Praktyczne meble do pokoju dziecięcego

Komody kąpielowe najczęściej można znaleźć w dwóch wersjach. Pierwsza z nich jest bardziej rozbudowana, wymaga posiadania sporej ilości miejsca w pokoju dziecięcym. Ale jest też bardziej praktyczna, ponieważ w jednym miejscu można wykąpać maluszka, przewinąć go, a także nakremować odpowiednimi balsamami. Najczęściej są to meble w stylu skandynawskim, które można bez problemu dopasować do aranżacji pokoju. Dostępne są też mobilne meble niemowlęce tego typu. Mowa tu o regałach na kółkach z otwartymi półkami i wanienką umieszczoną na samej górze. Nie zajmują one tak wiele miejsca, najczęściej są też tańsze w zakupie.