Komoda dziecięca, meble dla dzieci i niemowląt

Komoda dziecięca to pojemny mebel z wieloma przydatnymi rozwiązaniami.

Komoda dziecięca do pokoju młodszego i starszego dziecka

Komoda dziecięca to bardzo praktyczny i pojemny mebel. Dlatego właśnie często można je spotkać nawet w bardzo małych pomieszczeniach. Zazwyczaj wyposażone w dużą ilość szuflad potrafią przy tym pomieścić jednak naprawdę sporo. Mają też wpływ na wystrój wnętrza, ale na szczęście nie dominują i nie przytłaczają całości. W naszej ofercie proponujemy między innymi takie ich modele jak komoda szeroka, na wysokich drewnianych nóżkach oraz z jesionem. A także modele z szufladą, basic oraz szafki z szufladami. Biorąc pod uwagę dominujące obecnie na rynku trendy, oferujemy ponadto egzemplarze w modnych obecnie stylach Marsylia, Prowansja, Classic oraz Nordik. Nie mamy wątpliwości, że każdy znajdzie u nas coś dla siebie. Tym bardziej, ze nasz asortyment wykonaliśmy z wysokiej jakości drewna (najczęściej jesionowego) oraz płyt laminowanych. Z pewnością dopasują się one do każdego wystroju wnętrza. Nie tylko będą stanowić świetne jego uzupełnienie, ale także wzbogacą całość. Ponadto będą pięknie wyglądać i naprawdę dużo pomieszczą.

Zestawy mebli do pokoju niemowlęcego

Zestawy mebli do pokoju niemowlęcego, sporą praktyczność dostarczają dzięki rozwiązaniom ułatwiającym opiekę nad pociechą. Mogą to być, chociażby modele z przewijakiem. Ale także wersje bardziej zaawansowane, wyposażone dodatkowo w wanienkę i wężyk. Idealnie wprost będą się one nadawać do pokoju niemowlaka. Dzięki nim będzie można błyskawicznie zmienić mu pieluchę z zachowaniem najwyższych standardów higieny oraz czystości. Oferujemy również egzemplarze prostsze, wyposażone jedynie w przewijak. Niezaprzeczalną zaletą takiego rozwiązania jest fakt, że kiedy dziecko podrośnie, można używać ich, jak zwykłych mebli. Dysponujemy ponadto także zwykłymi klasycznymi, ale pojemnymi komodami, w których można gromadzić ubranka i akcesoria naszego malucha. Z kolei dla nieco starszych smyków przygotowaliśmy wersje, w których oprócz ubrań będą mogły przechowywać na przykład zabawki. To, co zwraca uwagę w przypadku tych wyrobów to ich niezwykle urodziwy design. Nie mamy żadnych wątpliwości, że z nimi każdy pokój dziecięcy zamieni się w magiczne miejsce.

Komoda dziecięca, zaprojektowana tak, aby była praktyczna i pojemna.

Komody to funkcjonalne i praktyczne meble, które powinny znaleźć się w każdym pokoju dziecięcym. Na początku warto wspomnieć o tym, że meble dziecięce powinny być stabilne, bezpieczne. Oznacza to, że nie mogą się chybotać, powinny też mieć zaokrąglone krawędzie. Ponadto wyróżnić można trzy typy komód dla dzieci: klasyczne, z przewijakiem lub kąpielowe.

Klasyczne komody nie różnią się wiele od tych, które można znaleźć w innych pomieszczeniach – konstrukcyjnie są jedynie dopasowane do potrzeb najmłodszych. Tego rodzaju meble dla dzieci najczęściej wyposażone są w kilka szuflad, można też znaleźć wersje z szufladami i półkami. W ostatnim czasie popularne są komody z frezowanymi uchwytami, które uważane są za bardziej bezpieczne. Zainteresowaniem cieszą się też meble w stylu skandynawskim, których uchwyty są drewniane, okrągłe.

Meble do pokoju niemowlaka, solidne i trwałe

Do pokoju niemowlaka praktycznym wyborem jest komoda z przewijakiem. Różni się tym, że na blacie zamocowany jest przewijak, który można potem zdemontować. Ten rodzaj mebli dla dzieci „rośnie” razem z ich wiekiem.

Komody to rodzaj mebli, które służą do przechowywania odzieży, zazwyczaj w sypialni. Komody są zazwyczaj wykonane z drewna. Można je znaleźć w wielu różnych konfiguracjach, w tym z szufladami, drzwiami czy półkami. Zazwyczaj komody są umieszczane przy ścianie lub wezgłowiu łóżka.

Pokój dziecięcy to tak naprawdę po prostu sypialnia dla dzieci. Pomożemy Ci stworzyć idealną przestrzeń dla Twojego dziecka, która jest nie tylko funkcjonalna, ale również świetnie wygląda.

Coraz popularniejsze stają się też komody kąpielowe. Są one wyposażone w wanienkę oraz wężyk pozwalający na odprowadzanie wody. To praktyczne rozwiązanie, szczególnie dla osób nieposiadających wanny.