Komoda dziecięca z przewijakiem

Komoda dziecięca z przewijakiem to bardzo paktyczny i pojemny mebel. Dlatego właśnie często można je spotkać nawet w bardzo małych pomieszczeniach. Zazwyczaj wyposażone w dużą ilość szuflad potrafią przy tym pomieścić jednak naprawdę sporo. Mają też wpływ na wystrój wnętrza, ale na szczęście nie dominują i nie przytłaczają całości. W naszej ofercie proponujemy między innymi takie ich modele jak komoda szeroka, na wysokich drewnianych nóżkach oraz z jesionem. A także modele z szufladą, basic oraz szafki z szufladami. Biorąc pod uwagę dominujące obecnie na rynku trendy, oferujemy ponadto egzemplarze w modnych obecnie stylach Marsylia, Prowansja, Classic oraz Nordik. Nie mamy wątpliwości, że każdy znajdzie u nas coś dla siebie. Tym bardziej, ze nasz asortyment wykonaliśmy z wysokiej jakości drewna (najczęściej jesionowego) oraz płyt laminowanych. Z pewnością dopasują się one do każdego wystroju wnętrza. Nie tylko będą stanowić świetne jego uzupełnienie ale także wzbogacą całość. Ponadto będą pięknie wyglądać i naprawdę dużo pomieszczą.

Zestawy mebli do pokoju niemowlęcego

Zestawy mebli do pokoju niemowlęcego, sporą praktyczność dostarczają dzięki rozwiązaniom ułatwiającym opiekę nad pociechą. Mogą to być chociażby modele z przewijakiem. Ale także wersje bardziej zaawansowane, wyposażone dodatkowo w wanienkę i wężyk. Idealnie wprost będą się one nadawać do pokoju niemowlaka. Dzięki nim będzie można błyskawicznie zmienić mu pieluchę z zachowaniem najwyższych standardów higieny oraz czystości. Oferujemy również egzemplarze prostsze, wyposażone jedynie w przewijak. Niezaprzeczalną zaletą takiego rozwiązania jest fakt, że kiedy dziecko podrośnie można używać ich jak zwykłych mebli. Dysponujemy ponadto także zwykłymi klasycznymi ale pojemnymi komodami, w których można gromadzić ubranka i akcesoria naszego malucha. Z kolei dla nieco starszych smyków przygotowaliśmy wersje, w których oprócz ubrań będą mogły przechowywać na przykład zabawki. To, co zwraca uwagę w przypadku tych wyrobów to ich niezwykle urodziwy design. Nie mamy żadnych wątpliwości, że z nimi każdy pokój dziecięcy zamieni się w magiczne miejsce.

Komoda dziecięca z przewijakiem, zaprojektowana tak aby być praktyczna i pojemna.

Komody to funkcjonalne i praktyczne meble, które powinny znaleźć się w każdym pokoju dziecięcym. Na początku warto wspomnieć o tym, że meble dziecięce powinny być stabilne, bezpieczne. Oznacza to, że nie mogą się chybotać, powinny też mieć zaokrąglone krawędzie. Ponadto wyróżnić można trzy typy komód dla dzieci: klasyczne, z przewijakiem lub kąpielowe.

Klasyczne komody nie różnią się wiele od tych, które można znaleźć w innych pomieszczeniach – konstrukcyjnie są jedynie dopasowane do potrzeb najmłodszych. Tego rodzaju meble dla dzieci najczęściej wyposażone są w kilka szuflad, można też znaleźć wersje z szufladami i półkami. W ostatnim czasie popularne są komody z frezowanymi uchwytami, które uważane są za bardziej bezpieczne. Zainteresowaniem cieszą się też meble w stylu skandynawskim, których uchwyty są drewniane, okrągłe.

Meble do pokoju niemowlaka, solidne i trwałe

Do pokoju niemowlaka praktycznym wyborem jest komoda z przewijakiem. Różni się tym, że na blacie zamocowany jest przewijak, który można potem zdemontować. Ten rodzaj mebli dla dzieci „rośnie” razem z ich wiekiem.

Coraz popularniejsze stają się też komody kąpielowe. Są one wyposażone w wanienkę oraz wężyk pozwalający na odprowadzanie wody. To praktyczne rozwiązanie, szczególnie dla osób nieposiadających wanny.