Meble niemowlęce do małego pokoju

Meble niemowlęce do małego pokoju powinny być nie tylko piękne, ale także funkcjonalne. I co absolutnie najważniejsze – bezpieczne. Jest to element, który rodzice chcąc urządzić maluchowi jak najpiękniejszy pokój, często pomijają. A niesłusznie ponieważ w przypadku tak małego dziecka o nieszczęście nietrudno. Na szczęście w ATB można nabyć wyposażenie, które jest zarówno niezwykle estetyczne, jak i bezpieczne. Czy to drewniana barierka ochronna do łóżeczka, szafa na ubrania czy komoda – u nas każdy taki element posiada zaokrąglone rogi i krawędzie. A wszystko po to, aby Państwa aktywny malec nie zrobił sobie krzywdy, tanie meble niemowlęce też muszą być dopracowane. Podobnie jest w przypadku takich elementów jak kołyska, komoda kąpielowa czy kuferek na zabawki. Każdy z nich, oprócz swej wysokiej ergonomii oraz zdrowych materiałów jest przede wszystkim bezpieczny. Ale również bardzo funkcjonalny. Długowieczność oraz trwałość naszych mebli sprawia, że mogą one służyć jeszcze długo po wejściu naszej pociechy w świat starszych dzieci i młodzieży. Uwagę malucha z pewnością przyciągną także piękne i nasycone barwy.

Tanie meble niemowlęce do małego pokoju, bezpieczne, funkcjonalne i zdrowe

Meble niemowlęce do małego pokoju to najlepsza z możliwych opcji. Nic tak jak właśnie wyposażenie z drewna nie wnosi do pomieszczenia atmosfery ciepła i przytulności. A z pewnością jest to właśnie taka atmosfera, jakiej życzylibyśmy sobie w pokoiku niemowlaka. Poza tym jest to materiał naturalny. To znaczy, że nie będzie emitował szkodliwych związków chemicznych, ani nie będzie zaśmiecał środowiska po zużyciu. Stanowi ono ponadto surowiec trwały. Dawniej wyroby z drewna służyły więcej niż jednemu pokoleniu. Głównie właśnie ze względu na swoją długowieczność. Nie bez znaczenia jest także sam walor estetyczny – drewno kojarzy się nam z naturą. Warto o tym pamiętać podczas projektowania i urządzania pokoju dziecka. Podobnie jak o funkcjonalizmie. Dobrze jest kiedy każdy element wyposażenia pełni więcej niż jedną funkcję. Na szczęście w przypadku asortymentu sklepu online ATB można to powiedzieć praktycznie o każdym artykule.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą mebli niemowlęcych. Szeroka gama mebli pomoże stworzyć rodzicom ciepłą atmosferę w pokoju maluszka. Mamy pewność, że każdy znajdzie tu coś dla siebie. Każdy zestaw zawiera łóżeczko dziecięce, komodę z przewijakiem oraz inne meble niezbędne do urządzenia pokoju. Meble niemowlęce, a w szczególności łóżeczka i komody z przewijakami, wykonane są z dużą starannością  zgodnie z europejskimi standardami i normami bezpieczeństwa.

Tanie meble niemowlęce

W ATB Meble oferujemy tanie meble niemowlęce. W atrakcyjnej cenie kupić można wyposażenie pokoju dziecięcego, które jest bezpieczne i funkcjonalne. Dominują meble w stylu skandynawskim, ale wybrać można styl klasyczny i prowansalski.

Oferujemy łóżeczka niemowlęce w wielu kolorach i wzorach. U nas możesz kupić łóżeczko, które rośnie razem z dzieckiem. Pozwala na to możliwość obniżania położenia materaca, wyciągania szczebelków i zamiany mebla w tapczanik. W naszym sklepie znajdziesz łóżeczka dziecięce spełniające wszelkie normy bezpieczeństwa i posiadające atesty.
W pokoju niemowlaka przydaje się również komoda dla dzieci. Przechowywać w niej można ubranka i akcesoria do opieki nad maluszkiem. Najczęściej wybierana jest komoda z przewijakiem. Pozwala na wygodną dla rodzica i bezpieczną dla dziecka zmianę pieluszki. Z czasem można z niej zdjąć przewijak i otrzymuje się zwykłą szafkę z szufladami. Świetnie sprawdza się też komoda kąpielowa. W regale umieszczona jest wanienka. Nie trzeba się więc schylać, gdy myje się maluszka.

Wśród mebli dla niemowląt nie brakuje szafek, półek i regałów na zabawki oraz książeczki. Większość dostępnych jest w zestawach. Funkcjonalna jest meblościanka dziecięca, ale można kupić także pojedyncze elementy kompletów. Dużą popularnością cieszą się białe meble niemowlęce. Są bardzo uniwersalne i wiele osób na nie stawia. Pasują i do wnętrz dla chłopców, i dla dziewczynek.