Termometr do kąpieli

Termometr do kąpieli w sposób bezpieczny i niezawodny pomoże w uzyskaniu i utrzymaniu właściwej temperatury kąpieli niemowlęcia. Do pomiaru wykorzystywana jest parafina zatopiona w bezpiecznej rurce, co zapewnia całkowite bezpieczeństwo jego użytkowania. Duża i czytelna skala ułatwia odczyt wysokości temperatury. Dzięki lekkiej konstrukcji termometr unosi się na powierzchni wody przez cały czas kąpieli, co pozwala na ciągłą kontrolę temperatury.

Termometr elektroniczny

Jaki termometr wybrać dla dziecka? Termometr elektroniczny z miękką końcówką zapewni łatwy i dokładny pomiar temperatury. Jego elastyczna końcówka zapewnia bezpieczne mierzenie temperatury. Jest łatwy w obsłudze, dla najwyższej wygody wynik pomiaru sygnalizowany jest dźwiękiem i prezentowany na dużym czytelnym wyświetlaczu LCD.

Termometr bezdotykowy

Na rynku dostępne są również termometry bezdotykowe na podczerwień, które pozwalają zmierzyć temperaturę ciała z pewnej odległości i w bardzo szybki sposób. Urządzenie jest komfortowe w użytkowaniu, nie wymaga bowiem umieszczania pod pachą. W związku z tym nie ma konieczności rozbierania ani wybudzania dziecka ze snu.