Dodatki do pokoju dziecięcego

Dodatki do pokoju dziecięcego dzięki nim zapewnisz komfort swojemu dziecku, a jednocześnie ułatwisz sobie zadania dnia codziennego. Dbając o kompleksowość oferty naszej firmy, poszerzyliśmy ją o szeroki wybór dodatków do pokoju, które przydadzą się przy sprawowaniu opieki nad Twoją pociechą.

W naszym asortymencie znaleźć można więc między innymi:

  • pościel i okrycia dziecięce,
  • atrakcyjne wizualnie dywaniki,
  • butelki,
  • lampki nocne,
  • laktatory
  • czy termometry.

Ciekawym rozwiązaniem są też cyfrowe nianie elektroniczne, umożliwiające ciągły monitoring pokoju malucha. Niektóre modele pozwalają nawet komunikację dwukierunkową.

Wyposażenie pokoju dziecięcego, czyli jak wybrać niezbędne dodatki?

Rodzice, którzy są właśnie na etapie urządzania pokoju dla dziecka, na pewno zainteresują się dodatkami, które będą stanowić spójne wyposażenie pokoju. W Sklepie ATB Meble tych dodatków jest naprawdę spory wybór. Znajdziemy tam między innymi: różnego rodzaju i różnego rozmiaru kolorowe dywany, zestawy pościeli dla niemowląt i starszych dzieci, bajkowe oświetlenie sufitowe oraz lampki stojące, naklejki ścienne, stylowe ręczniki kąpielowe o strukturze przypominającej wafelek, kolorowe kocyki, śpiworki i przewijaki oraz inne dodatki do higieny i pielęgnacji tj. termometry, zestawy kosmetyczne do manikiuru, kubeczki niekapki, laktator, podgrzewacz do butelek. Rodzice, którzy lubią mieć wszystko pod kontrolą znajdą tutaj nawet nianie elektroniczne. Słowem w kategorii dodatki znajdziemy całe niezbędne wyposażenie pokoju dziecięcego, którego potrzebuje twoje dziecko do pełni szczęścia.

Dywan jako ważny element wyposażenia pokoju dziecięcego

Dywan stanowi bardzo ważny element wyposażenia pokoju dziecięcego, nie jest to tylko zwykły element dekoracyjny. W pokoju twojego dziecka dywan jest tym elementem wyposażenia, który będzie pełnił różne funkcje. Po pierwsze dywan pełni funkcję ochronną. Jak wiadomo, dzieci lubią kłaść się na podłodze, siedzieć na niej bawiąc się zabawkami. Taki dywan będzie chronił twoje dziecko przed przeziębieniem. Po drugie dywan może być placem zabaw, jeśli będą na nim np. uliczki, chłopcy chętnie będą jeździć po nich samochodzikami, a dziewczynki przeprowadzać po nich lalki. Po trzecie dywan jako element wyposażenia pokoju dziecięcego doda uroku każdemu pomieszczeniu. Nawet jeśli pokój twojego dziecka jest bardzo mały, taki kolorowy dywan na środku będzie bardzo ładnie dopełniał wystrój. W ofercie naszego sklepu można znaleźć dywany w różnych rozmiarach i w wielu wersjach kolorystycznych: dywany okrągłe, kwadratowe, kolorowe oraz w stonowanych barwach ecru-czerń. Wybierz dywan w ulubionych kolorach twojego dziecka i spraw mu radość wzbogacając pokój o ten niezbędny element wyposażenia pokoju dziecięcego. Zapewniamy, że twoje dziecko będzie bardzo zadowolone z jednego z naszych kolorowych dywanów.