Szafa do pokoju dziecięcego, meble dla dzieci

Szafa do pokoju dziecięcego w modnym i stonowanym stylu. Szukasz białej szafy do pokoju dziecka? Takie także mamy w ofercie!

Szafa do pokoju dziecięcego

Biała szafa do pokoju dziecięcego pomieści naprawdę wiele. Ubrania to jedno, ale najmłodsi zazwyczaj pakują do nich właściwie wszystko. Mogą to być zabawki, ale także akcesoria oraz… różnorakie skarby. Bo przecież dla maluchów skarbem jest co drugie znalezisko. Z kolei w pokoju dziecięcym każdy mebel musi spełniać podwyższone wymagania w zakresie wytrzymałości oraz bezpieczeństwa. Z jednej strony musi być odporny na szaleństwo, z drugiej – sam nie może stanowić dla smyków zagrożenia. Właśnie ta idea przyświecała nam kiedy w ATB Meble projektowaliśmy nasze szafy dziecięce dwudrzwiowe i trzydrzwiowe. A także egzemplarze na nóżkach. Przede wszystkim staraliśmy się, aby biała szafa do pokoju dziecięcego była trwała i bezpieczna. Meble do pokoju dziecka oferowane w naszym sklepie pozbawione są wszelakich zagrożeń w postaci ostrych rantów czy wystających elementów. Jednocześnie chcieliśmy, aby mogły one zmieścić całą garderobę malucha a może nawet więcej. Nie zapomnieliśmy także o zdrowych materiałach oraz ergonomii. Zależy nam, aby meble te mogły posłużyć więcej niż tylko kilka lat. A może nawet być miłym wspomnieniem z lat dzieciństwa.

Szafy i zestawy mebli do pokojów dziecięcych

Biała szafa do pokoju dziecięcego powinna być trwała i bezpieczne. Ale przecież szczególnie jeśli chodzi o pokój młodego człowieka, powinny być również piękne. Dla dziecka barwy oraz wystrój jego pierwszego prywatnego pomieszczenie jest bardzo istotny. Dlatego też dobierając do niego meble, warto zapewnić im ciepły domowy wygląd oraz uspokajające barwy. Właśnie dlatego w naszym wyborze konwencji i stylów znaleźć można, chociażby stylistykę prowansalską lub marsylską. Oprócz pięknych barw stanowią one niemalże symbole domowego ciepła przytulności oraz pogody ducha. A także tradycyjnego, rodzinnego ogniska pełnego dobrych duchów. Jeśli jednak wolą Państwo styl północny, nowoczesny lub basic – u nas również nie brakuje elementów wyposażenia w tym stylu. Wszystkie nasze wyroby łączy przekonanie, że to, co przeznaczone dla najmłodszych powinno mieć sobie odrobinę magii. Podobnie jak każde dzieciństwo. Nie mamy żadnych wątpliwości, że tej magii nie brakuje w naszych produktach i na pewną znajdą ją zarówno dzieci, jak i rodzice. Jesteśmy przekonani, że z naszymi szafami urządzanie pokoju dziecięcego będzie przyjemnością.

Szafa pokojowa może być umieszczona w dowolnym pomieszczeniu w domu i może służyć do przechowywania ubrań lub jako garderoba. Może mieć również wiele drzwi, szuflad, szafek i innych funkcji, które pomogą uporządkować przestrzeń.

Biała szafa do pokoju dziecięcego plus komoda z przewijakiem to podstawa

Szafa do pokoju dziecka powinna być funkcjonalna, bezpieczna, wygodna w użytkowaniu. Ze względu na to, że służy nie tylko do przechowywania ubrań, musi posiadać różne konfiguracje półek, szuflad, wieszaków.

Szafy dziecięce zwykle posiadają uniwersalną stylistykę. Dzięki temu są odpowiednie do pokoju, w którym mieszka zarówno kilkulatek, jak i przedszkolka czy nastolatek. To sprawia, że nie trzeba wymieniać całego kompletu mebli co kilka lat. Jednak trzeba zwrócić uwagę, aby szafa dla dziecka była wykonana z trwałych, wysokiej jakości materiałów. Musi być też stabilna, nie może się chybotać. Może mieć delikatnie zaokrąglone kanty oraz frezowane uchwyty.

Sklep z meblami dziecięcymi

Szafy mogą być jedno-, dwu- lub trzydrzwiowe. Te pierwsze sprawdzają się w niedużych pokojach, w których nie ma zbyt wiele miejsca na meble. Najbardziej uniwersalne są szafy dwudrzwiowe, natomiast te największe rekomendowane są w przypadku, gdy pokój zamieszkuje rodzeństwo – wtedy nie trzeba martwić się o to, że nie wszystko się pomieści.

Dodatkowo warto wiedzieć o tym, że szafy pokojowe na nóżkach sprawiają wrażenie „lżejszych”, dzięki temu pokój nie będzie wyglądać na przeładowany. I choć można znaleźć zarówno szafy dla dziewczynek, jak i dla chłopców, ze specjalnie dedykowaną stylistyką, to najbardziej praktyczne są te o uniwersalnym, nowoczesnym wyglądzie, który będzie się podobać bez względu na zmieniające się gusta młodych lokatorów.

Szafa to najczęściej mebel z półkami na górze i szufladami pod spodem. Szafy na ubrania są zwykle wykonane z drewna lub płyty meblowej, mają zazwyczaj przesuwane drzwi i lustrzane fronty. Szafki na ubrania mogą być używane w sypialniach, łazienkach, szafach, przedpokojach lub w każdym innym miejscu w domu. Często można je znaleźć zarówno w tradycyjnych domach, jak i nowoczesnych domach.

Wyposażenie wnętrz to elementy dekoracyjne, które umieszczasz w domu, aby wyglądał bardziej atrakcyjnie i atrakcyjnie dla odwiedzających go osób. Wyposażenie wnętrz obejmuje zasłony, zabiegi okienne, oprawy oświetleniowe, wykładziny dywanowe, materiały podłogowe, takie jak płytki lub drewniane deski, na których montujesz