Sklep

Od 1995 roku produkujemy głównie meble dla dzieci. Przez ponad 20 lat działalności zyskaliśmy rzeszę zadowolonych klientów, którzy cenią nasze produkty za wysoką jakość, wykonanie z dbałością o każdy detal, funkcjonalność, ale i wzornictwo, które wpisuje się w najnowsze trendy i jednocześnie korzysta z ponadczasowych rozwiązań.

Aby zwiększyć dostępność naszych produktów, w tym głównie mebli drewnianych dla dzieci, zdecydowaliśmy się na założenie sklepu online. Dzięki temu możemy trafić do szerszego grona odbiorców. W naszym sklepie można przede wszystkim zapoznać się z naszą ofertą mebli, dodatków i akcesoriów. Prezentujemy je na zdjęciach, w gotowych aranżacjach, opisujemy ich cechy fizyczne. Dzięki temu z łatwością możesz przejrzeć wszystko, co może przydać się do urządzenia pokoju dziecięcego.

W naszym sklepie kupisz zestawy mebli niemowlęcych, ale możesz kupować je i pojedynczo. Oferujemy łóżeczka niemowlęce, komody z przewijakiem dla najmłodszych. Szafy, regały i witryny to opcja doskonała do pokoju dziecięcego, ale i młodzieżowego. U nas kupisz mebelki dla dziewczynki i dla chłopca.

W ATB Meble mamy również wyposażenie do sypialni, jadalni i pokoju dziennego. Wysokiej jakości funkcjonalne meble pozwolą na stworzenie modnych, eleganckich i ponadczasowych wnętrz.

Oferujemy również dodatki do pokoju dziecięcego, w tym tekstylia, oświetlenie, nianie elektroniczne, zabawki i wiele innych akcesoriów, które pozwalają nie tylko na aranżację wnętrza, ale i ułatwiają opiekę nad dzieckiem.