Biurka

Showing all 10 results

Biurka to meble, których nie powinno zabraknąć w pokoikach pociech, które rozpoczynają naukę szkolną. Tak więc urządzając pokój dla ucznia, należy przede wszystkim zadbać o to, by miał komfortowe miejsce do nauki.

Do wyboru jest wiele rodzajów biurek dla dzieci. Można postawić na proste biurko składające się z blatu i podstawy, jak i na bardziej funkcjonalny mebel. Nawet małe biurko może być wyposażone w szafkę lub szufladę, czyli mini komodę, a także półkę na klawiaturę. Dzięki temu łatwiej zapanować nad porządkiem oraz przechowywać podręczniki i akcesoria szkolne.

Biurka młodzieżowe z reguły muszą być nieco wyższe niż te dla mniejszych pociech. Chcąc umeblować pomieszczenie raz, warto postawić na biurko regulowane. Dzięki temu w zależności od wzrostu dziecka, można odpowiednio wyregulować wysokość blatu. Takie meble rosnące wraz z dzieckiem są doskonałym wyborem przy urządzeniu pokoju dziecięcego.

Największą popularnością cieszą się biurka skandynawskie. Mogą być bardziej minimalistyczne i mieć geometryczną formę, np. jak biurko VX, a mogą na przykład przypominać tipi, jak model Yeti. Oczywiście wśród mebli dla dzieci znaleźć można nie tylko białe biurka, ale i wykonane z surowego drewna. Niektóre z nich wykończone są w bardziej klasycznym czy prowansalskim stylu.