Śpiworek

Każdy rodzić chce zapewnić swojemu maluchowi bezpieczeństwo i komfortu już od pierwszych dni życia. Zagwarantowanie mu wszystkiego co potrzeba ma istotny wpływ na odpowiedni rozwój, samopoczucie i zdrowie noworodka. Jednym z istotnych elementów wyprawki jest śpiworek dla niemowlaka.

Miękkie w dotyku śpiworki dla dzieci i niemowląt zapewnią stałe ciepło i wchłoną wilgoć. Dobrze zaprojektowany śpiworek niemowlęcy nie pozwoli dziecku zmarznąć, ani przegrzać się. Śpiworek do spania dla niemowląt sprawdzi się latem jako samodzielne okrycie maleństwa, a zimą może posłużyć jako dodatkowa warstwa cieplna. Nasze produkty idealnie sprawdzą się w podróży, a także jako śpiworki do wózka. Śpiworek do spania dla dzieci może być wykorzystany w łóżeczku niemowlęcym, kołysce, koszu Mojżesza,  a nawet na kanapie, czy w łóżku rodziców.

Dla starszych już dzieci przeznaczone są śpiworki z nogawkami.

Śpiworek do spania

Śpiworki dla niemowląt to bezpieczna alternatywa dla kołderki podczas pierwszych miesięcy życia dziecka. Dzięki temu mamy pewność, że maluszek nie rozkopie się podczas snu i zawsze będzie mu ciepło i przyjemnie. Jest to znacznie bezpieczniejszy wybór niż kołderka lub kocyk, gdyż dziecko nie zaplącze się w okrycie Śpiworek zapobiega również podrapaniu się dziecka w nocy. Sprawia to, że dziecko śpi długo oraz szybko wycisza się i uspokaja. Umożliwia to spokojny wypoczynek przez całą noc.

Najwyższa jakość wykonania i naturalne materiały

Nasze śpiworki zostały uszyty ręcznie z największą starannością i dbałością o detale. W środku znajduje się antyalergiczna włóknina sylikonowa, którą na stałe zszyliśmy, dzięki czemu wypełnienie nie przemieszcza się podczas użytkowania. Bawełna premium bardzo dobrze pełni funkcje termoregulacji, zapobiega przegrzewaniu i sprawdza się doskonale jako otulacz.