Producent mebli dziecięcych ATB Meble

Witamy na stronie producenta mebli dziecięcych ATB Meble. Od 1995 roku specjalizujemy się w produkcji wysokiej jakości mebli niemowlęcych, dziecięcych i młodzieżowych. Serdecznie zapraszamy do odkrycia naszego świata solidnych i estetycznych mebli dla dzieci w naszym sklepie internetowym


Jesteśmy doświadczonym producentem mebli dziecięcych, oferującym szeroki wybór modeli. Nasze meble wyróżniają się wysoką jakością wykonania i atrakcyjnym wzornictwem.

Nasza oferta mebli dziecięcych jest wynikiem wieloletnich doświadczeń. Wszystkie nasze produkty spełniają wymogi europejskich normy bezpieczeństwa, a używane materiały posiadają atesty lub deklaracje producenta zgodności z normami.


Cieszymy się uznaniem na rynkach niemieckim, francuskim i holenderskim od wielu lat. Oferujemy również szeroki wybór pościeli i materacy. Gwarantujemy krótkie terminy realizacji zamówień oraz profesjonalną obsługę. Naszym priorytetem jest pełne zadowolenie naszych klientów.

polski producent mebli dziecięcych ATB Meble Banasiak

Producent mebli dziecięcych oferuje swoje produkty także na Allegro:

Zapraszamy do zapoznania się z opiniami o nas na Allegro pod nazwą użytkownika:

atbmeble_pl

Skąd wziął się pomysł na zostanie producentem mebli dziecięcych ATB Meble?

Firmę meblarską przejęliśmy po rodzicach mojego męża, którzy w tamtych czasach koncentrowali się na produkcji mebli salonowych i kuchennych. Gdy zostaliśmy rodzicami, zrozumieliśmy, jak wiele czynników wpływa na szczęście małych dzieci. Postanowiliśmy więc skoncentrować się na produkcji mebli dziecięcych, aby dodawać radość polskim i europejskim rodzinom.

… i krok po kroku rozwijaliśmy sklep…

Przez wiele lat konsekwentnie dążyliśmy do realizacji naszego marzenia, mimo trudności. Chcieliśmy nie tylko sprawiać radość dzieciom, ale również utrzymywać naszą rodzinę i pracować z uśmiechem na twarzy. I nam się udało! Nasze meble trafiły już do wielu europejskich domów, głównie w Niemczech, Francji, Czechach, a nawet w Norwegii. Dzięki opiniom naszych klientów w krajach skandynawskich udało nam się stworzyć bazę mebli, na które jesteśmy niezmiernie dumni, i które towarzyszyły nam w wychowaniu naszych własnych dzieci.

Dlaczego warto kupować polskie meble dla dzieci i młodzieży od ATB Meble?

Skupiamy się na tworzeniu mebli, które służą przez wiele lat. Dążymy do zgodności z zasadami less waste, aby meble nie musiały być całkowicie wymieniane, gdy dziecko podrośnie. Naszym zamysłem jest stworzenie mebli, które rosną razem z dzieckiem i zapewniają długotrwałe użytkowanie. Działamy zgodnie z naszymi wartościami i posiadamy wiedzę w tym zakresie.

ATB Meble to siła doświadczenia pokoleń

W ciągu kilkunastu lat doświadczenia umeblowaliśmy tysiące pokojów dziecięcych w całej Europie, przez co w ciągu wielu lat zdobyliśmy doświadczenie, umeblowując tysiące pokojów dziecięcych w całej Europie. Dzięki temu zgromadziliśmy wiedzę od różnorodnych klientów. Jesteśmy przygotowani na spełnienie wszelkich wymagań związanych z bezpieczeństwem, komfortem, wygodą i nauką. Dodatkowo, tworzyliśmy meble również dla przedszkoli i szkół w naszej okolicy, więc istnieje możliwość, że Twoje dziecko codziennie korzysta z naszych mebli, nawet nieświadomie.

ATB Meble to gwarancja wygody Twojego dziecka

Dobry mebel to przede wszystkim zapewnienie komfortu dziecku i możliwości jego rozwoju. Jednak pamiętamy również o rodzicach. Nasze meble mają zachwycać oko dorosłych, ułatwiać codzienne czynności takie jak kąpiel i przewijanie w trudnych momentach wychowywania dziecka. Rozumiemy również, że nie lubisz skomplikowanego montażu mebli. Staramy się, aby nasze meble były łatwe i przyjemne w składaniu, a instrukcje czytelne. Dzięki temu nasi klienci często powracają do nas przy narodzinach kolejnego dziecka, co jest dla nas najpiękniejszym dowodem na docenienie naszego zaangażowania.

Tworzone przez rodziców dla rodziców. Bezpieczeństwo na pierwszym miejscu.

Jak producent mebli dziecięcych testuje swoje wyroby?

Każdy mebel oferowany przez nas przechodzi wielokrotne testy w różnych warunkach. Bezpieczeństwo Twoich dzieci jest dla nas najważniejsze, dlatego możesz być pewien, że nasze meble są bezpieczne. Szafka nie przewróci się podczas energicznej zabawy, a używane lakiery są w pełni bezpieczne. Najlepszymi testami są te, które przeprowadzamy we własnym domu. Wiele razy zasypialiśmy ze swoimi dziećmi w ich łóżkach, więc nam miło cię zaskoczyć, że nasze łóżko dziecięce wytrzymuje ciężar rodzica i dziecka.

Oferowane przez nas meble dziecięce można dostosować do wieku dziecka, co sprawia, że są one trafnym wyborem na wiele lat! Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem producenta mebli dziecięcych >

Dla kogo meble w sklepie internetowym atbmeble.pl będą odpowiednie?

Zapraszamy do nas rodziców oczekujących potomka oraz rodziców dzieci w wieku szkolnym.

Również ciocie i wujkowie znajdą u nas świetne prezenty dla swoich siostrzeńców w naszej kolekcji mebli i akcesoriów do sypialni dziecka.

Czasami odwiedzają nas również babcie i dziadkowie. Funkcjonalne drewniane meble są doskonałym prezentem dla ukochanych wnuków.

Posiadamy autorskie projekty mebli. Nasza unikalna komoda kąpielowa jest szczególnie doceniana przez kobiety tuż po narodzinach dzieci oraz rodziców, których niemowlęta nie lubią kąpieli. Większość naszych projektów mebli powstała z uwzględnieniem potrzeb zgłaszanych przez naszą społeczność. Jeśli chcielibyście dołączyć do tego grona, z przyjemnością porozmawiamy z Wami na naszym Facebooku (fb.com/atbmeble)!

Nasi klienci doceniają użyteczność naszych produktów i widzą, że nasze meble są tworzone przez rodziców dla rodziców.

Jeśli bezpieczeństwo dziecka to dla Ciebie priorytet i cenisz sobie ekologię – postaw na ATB Meble!

Jak planujemy rozszerzać ofertę sklepu internetowego ATB Meble?

Nasz zamiar to nieustanne rozwijanie asortymentu mebli dziecięcych, zgodnie zarówno z panującymi trendami, jak i zmieniającymi się potrzebami kolejnych pokoleń.

Chcemy dotrzeć do jak najszerszego grona rodziców, aby pokazać, że polskie meble mogą być naprawdę piękne i funkcjonalne. Dlaczego? Ponieważ nasze produkty są najwyższej jakości, oparte na doskonałym rzemiośle i prawie trzydziestoletnim doświadczeniu.

Inne miejsca w sieci, gdzie nawiążesz kontakt z polskim producentem mebli dziecięcych.

Dbamy o codzienny kontakt z Wami, możecie do nas zaglądać na portalu społecznościowym Instagram oraz na naszym fanpage na Facebooku ATB Meble.

Chcielibyśmy, aby nasze social media stały się miejscem zrzeszającym kreatywnych rodziców i kreatywnych dzieci, którzy będą wspierać się nawzajem w tworzeniu projektów pokojów dziecięcych i w wychowywaniu dzieci.

Jako producent mebli dziecięcych o meblach dla dzieci wiemy wszystko!

Uwielbiamy o nich opowiadać i pokazywać jak zmieniają się wraz z naszymi dziećmi. W ATB Meble stawiamy przede wszystkim na jakość wykonania, a także dbamy, byście mieli komfortowy wybór mebli niemowlęcych i młodzieżowych, które z pewnością pomogą urządzić wymarzony pokój.

ATB Meble polski producent mebli dziecięcych, zdjęcie budynku siedziby

Polski producent mebli dziecięcych ATB Meble. Jesteśmy dla Was. 

W naszym sklepie internetowym znajdziesz meble odpowiednie do każdego typu pokoju dziecięcego i młodzieżowego. Wszystkie nasze meble są wykonane z całkowicie bezpiecznych i naturalnych materiałów. Szczególną uwagę zwracamy na bezpieczeństwo najmłodszych, dlatego nasze propozycje dla maluszków nie posiadają ostrych krawędzi. Nasze nowoczesne meble z pewnością przypadną do gustu nie tylko Tobie, ale przede wszystkim Twoim dzieciom!

Pokój Twojego dziecka powinien być dla niego inspiracją. Miejscem, które z przyjemnością zapamięta: od łóżka, Pokój Twojego dziecka powinien być miejscem inspiracji dla niego. To przestrzeń, którą z przyjemnością będzie wspominał: od wygodnego łóżka i funkcjonalnego biurka, po obecność rodzinnych zdjęć, ulubionych książek czy oglądanych bajek w specjalnej biblioteczce na książki. Wszystko to razem tworzy atmosferę sprzyjającą rozwojowi, kreatywności i przyjemności w codziennym życiu Twojego dziecka.

Wybierz z nami meble dla dzieci i buduj wspomnienia swoich pociech!

Dziękujemy za zaufanie i zapraszamy do wspólnego tworzenia pokoju marzeń naszych dzieci!

Z pozdrowieniami, 
Agnieszka i Tomasz Banasiak