Współpraca B2B. Sprzedaż mebli w hurcie i produkcja mebli wg projektu klienta

Zachęcamy serdecznie do nawiązania współpracy z polskim producentem mebli dla dzieci i młodzieży ATB Meble. 

 • hurtowa sprzedaż mebli bezpośrednio od producenta
 • sprzedaż mebli w modelu dropshipping
 • produkcja mebli projektu własnego Zleceniodawcy
 • sprzedaż drewna z własnego tartaku (dąb, buk, jesion)
 • tokarnia: realizacja masowych zamówień na meblowe elementy toczone (nóżki, uchwyty, itp.)

Kontakt w sprawie sprzedaży hurtowej i współpracy B2B

Łukasz Banasiak
Key Client Manager
lukasz@banasiak.pl
tel: +48 697 419 871
w języku polskim lub angielskim


Zamów własną kolekcję mebli lub kup nasze meble w ofercie hurtowej

Jako polski producent mebli, oferujemy Państwu współpracę zarówno przy sprzedaży naszych produktów (w modelu dropshippingowym, jak i na duże zamówienia, które trafiają do Państwa magazynu), a także przy produkcji projektów mebli przesłanych przez Zleceniodawcę.

Wiele opcji współpracy do wyboru: tartak, suszarnia, elementy toczone

Utrzymujemy własną suszarnię drewna i tartak. Znajdziesz więc u nas świetnej jakości drewno dębowe, bukowe czy jesionowe. Nowoczesna tokarnia pozwala nam na przyjmowanie zamówień również na drewniane nóżki, czy uchwyty do mebli w tysiącach sztuk.

Zasady realizacji zamówienia, czas oczekiwania i wszelkie inne szczegóły zależne są od wielkości i rodzaju zamówienia, oraz typu wykorzystywanych materiałów. Skontaktuj się już dziś i omówmy Twój projekt!


ATB Meble sprzedaż hurtowa mebli dziecięcych i młodzieżowych

Dysponujemy bogatym doświadczeniem zebranym podczas ćwierć wieku działania na rynku. Nasze meble łączą funkcjonalność z ergonomią. Produkty poddajemy odpowiednim testom, by spełniały potrzeby i były bezpieczne dla najmłodszych odbiorców. Stosowane przez nas materiały są neutralne i hipoalergiczne. Jako podstawowy budulec wykorzystujemy drewno i jego pochodne. Materiały użyte do produkcji posiadają atesty lub deklaracje producenta zgodności z normą.

Jesteście Państwo zainteresowani hurtowym zakupem mebli? 

Kontaktować w sprawie współpracy B2B można się z Key Client Manager, Łukaszem Banasiakiem, lukasz@banasiak.pl, tel: +48 697 419 871 w języku polskim lub angielskim.

Technologia produkcji i używane materiały

ATB Meble jest producentem mebli niemowlęcych, dziecięcych i młodzieżowych. Specjalizujemy się w produkcji mebli z płyty MDF i HDF o różnych grubościach. Posiadamy również profesjonalną lakiernię, w której wykwalifikowani lakiernicy świetnie radzą sobie nawet z najbardziej wymagającymi kolorami, np. czarnym matowym.

Dodatkowo profesjonalne wyposażenie zakładu produkcyjnego pozwala nam na produkcję mebli ze sklejki giętej. Jesteśmy jednym z niewielu zakładów tego typu w Polsce. 

Pracujemy zgodnie z kulturą lean manufacturing. Dzięki temu każdy Zleceniodawcą może mieć pewność, że produkcja jest ciągle optymalizowana na etapie każdego z procesów (od produkcji, po tworzenie instrukcji montażu, czy pakowanie). Chcemy w możliwie najbardziej ekonomiczny sposób wykorzystywać przestrzeń magazynową naszych Zleceniodawców i Klientów.

Mamy doświadczenie w produkcji mebli dla branży HORECA i placówek dydaktycznych.

Od wielu lat dużą część naszej produkcji sprzedajemy na rynku niemieckim, francuskim i holenderskim.

@atbmeble

Widzieliście już komodę z przewijakiem Nordik? Głupio nie kupić, gdy rabat -20 procent wjechał na salony!*😅*Promocja trwa do 17.04, bądź do wyczerpania zapasów.🎉

♬ My Name Is – D Billions

Dbamy o bezpieczeństwo naszych odbiorców i naszych pracowników

Oferowane przez nas produkty spełniają wszystkie wymagane normy unijne, takie jak EN12221, EN716, EN14749, a także normy dotyczące wykorzystywanych materiałów, czy BHP.

Nasz zakład produkcyjny składa się z kilku działów:

 • tartak i suszarnia, zajmujący się obróbką surowego drewna;
 • maszynownia, w której działamy na płytach, poddając je obróbce takiej jak cięcie, okleina, wiercenie, zbijanie drabinek do łóżeczek;
 • lakiernia walcowa i pistoletowa;
 • pakowalnia, gdzie pakujemy w pierwszej kolejności akcesoria do produktów, a następnie meble wraz z instrukcją montażu i niezbędnymi informacjami;
 • magazyn i dział jakości, gdzie produkty w ostatecznej formie są losowo poddawane testom pod kątem zgodności ze standardami jakościowymi;
 • dział administracji, obsługi klienta i księgowość, w której pracujemy nad wszystkimi kwestiami niezwiązanymi z fizycznym powstawaniem produktu (przygotowanie instrukcji, obsługa klienta, organizacja wysyłek, księgowość, administracja, obsługa klientów, itp.).

Adres spółki

ATB meble s.c.
Agnieszka Banasiak, Tomasz Banasiak
Wola Wiązowa 67
97-438 Rusiec
NIP 832 000 74 27

Biuro Obsługi Klienta
dni robocze pon. – czw.  7.00–15.00
pt. – 6.00 – 14.00

Konto bankowe do płatności za zamówienia:
08 2030 0045 1110 0000 0037 4090 w banku BNP Paribas
Dla płatności zagranicznych:
IBAN: PL08203000451110000000374090
BIC: PPABPLPKXXX

Masz pytanie odnośnie sprzedaży hurtowej? Napisz: