Tapczanik, łóżeczko dziecięce z szufladą

Łóżeczko dziecięce z szufladą sprawdzą się one przypadku dzieci nieco starszych, które z wieku niemowlęcego zdążyły już wyrosnąć. Tych swoistych gadżetów można używać na dwa sposoby. Albo zamiennie – podczas snu dziecka rozkładać a w dzień używać jako tapczan. Albo – kiedy maluch dorośnie już do własnego łóżka – po prostu pozostawić w formie mebla do siedzenia. Pozwala to także nie pozbywać się mebla, który staje się zbędny. Sklep internetowy ATB Meble oferuje Państwu takie akcesoria dla dzieci jak tapczanik o wymiarach materaca ciemny grafitowy, łóżeczko z przebudową oraz modele z dębowymi szczebelkami. Nie mamy żadnych wątpliwości, że gadżety te będą stanowić dla Państwa pociechy bezpieczne i pełne ciepła legowisko. Stanowią one ponadto synonim ergonomii i bezpieczeństwa. Przede wszystkim wykonaliśmy je ze zdrowych i naturalnych materiałów (między innymi drewno jesionowe oraz włókna drzewne). Pozbawiliśmy je także wszelkich elementów, ostrych kantów czy rogów, które mogłyby stanowić dla malca niebezpieczeństwo.

Łóżeczko dziecięce z szufladą 140x70cm, praktyczne i trwałe tapczaniki

Łóżeczka z funkcją tapczanika pozwolą zaoszczędzić pieniądze i czas. A także miejsce. W zależności od okoliczności, można używać go na zmianę. A także – jeśli posiadamy dziecko młodsze i starsze – dzielić pomiędzy oboje. Pozwala to w ergonomiczny sposób korzystać z mebla i odsuwa konieczność kupna drugiego. Każdy kto na przykład zamieszkuje z rodziną na stosunków niewielkiej powierzchni z pewnością doceni tę opcję. Łóżeczko 2w1 to pragmatyzm, ergonomia i… ekologia. Przyda się szczególnie tam, gdzie wolna powierzchnia jest silnie ograniczona. Ergonomia to oczywiście rzecz ważna, ale nie widzimy powodu aby także te bardziej użytkowe mebelki nie mogły być jednocześnie piękne. Dlatego właśnie przygotowaliśmy szeroki wybór tych przyborów w wiecznie modnych stylistykach kojarzących się przede wszystkim z domowym ciepłem. Mogą to być na przykład egzemplarze utrzymane w konwencji prowansalskiej lub marsylskiej. Ale również w stylistyce klasycznej, basic lub nowoczesnej. Gwarantujemy, że każdy nasz wyrób w tej kategorii, mimo wielokrotnego składania i rozkładania, pozostanie trwały i bezpieczny.

Zestawy mebli dziecięcych, komody z przewijakiem i łóżeczka

Łóżeczka i tapczany dziecięce to obowiązkowe meble dla dzieci, które powinny być nie tylko wygodne, ale również i bezpieczne. Dlatego najczęściej rodzice decydują się na łóżko dziecięce z barierką, która zabezpiecza przed wypadnięciem podczas snu.

Warto zwrócić uwagę na to, że najczęściej takie meble dziecięce rosną z wiekiem malucha. Co to oznacza? Początkowo łóżeczko dziecięce posiada pionowe szczebelki, a wysokość spodu od materaca można regulować – dzięki temu rodzice nie muszą nadmiernie schylać się, aby wyciągnąć niemowlę. Gdy zacznie ono rosnąć, spód wystarczy obniżyć, aby zapobiegać wspinaniu się na barierkę. Tego typu łóżka dziecięce można też w prosty i szybko sposób zamienić w tapczanik – wystarczy ściągnąć barierki, a materac ustawić na najniższej pozycji.

Sklep z meblami do pokoju dziecka

Aby pokój dziecięcy był w pełni funkcjonalny, najlepiej jest wybierać takie meble, które posiadają dodatkowe udogodnienia. Przykładowo, meble w stylu skandynawskim często wyposażone są w wysuwane szuflady, do których schować można pościel dziecięcą. Ponadto bardzo praktyczne jest połączenie 2×1 mebli dziecięcych. Mowa tu o łóżeczku z komodą i przewijakiem, które można dopasować do zmieniających się potrzeb najmłodszych. Istnieje możliwość przebudowania łóżeczka niemowlęcego na tapczanik z komodą, a ten na łóżko młodzieżowe wraz z biurkiem. Dzięki temu nie jest konieczna częsta wymiana mebli.