Łóżeczko dziecięce z szufladą, meble dla dzieci

Łóżeczko dziecięce z szufladą to praktyczny mebel dziecięcy, który pozwala przechowywać wyposażenie przydatne w opiece nad maluchem.

Łóżeczko dziecięce z szufladą do pokoju malucha

Łóżeczko dziecięce z szufladą sprawdzą się one przypadku dzieci nieco starszych, które z wieku niemowlęcego zdążyły już wyrosnąć. Tego mebla dziecięcego można używać na dwa sposoby. Albo zamiennie – podczas snu dziecka rozkładać a w dzień używać jako tapczan. Albo – kiedy maluch dorośnie już do własnego łóżka – po prostu pozostawić w formie mebla do siedzenia. Pozwala to także nie pozbywać się mebla, który staje się zbędny. Sklep internetowy ATB Meble oferuje Państwu takie akcesoria dla dzieci jak tapczanik o wymiarach materaca ciemny grafitowy, łóżeczko z przebudową oraz modele z dębowymi szczebelkami. Nie mamy żadnych wątpliwości, że gadżety te będą stanowić dla Państwa pociechy bezpieczne i pełne ciepła legowisko. Stanowią one ponadto synonim ergonomii i bezpieczeństwa. Przede wszystkim wykonaliśmy je ze zdrowych i naturalnych materiałów (między innymi drewno jesionowe oraz włókna drzewne). Pozbawiliśmy je także wszelkich elementów, ostrych kantów czy rogów, które mogłyby stanowić dla malca niebezpieczeństwo.

Łóżeczko dziecięce z szufladą 140x70cm, praktyczne i trwałe tapczaniki

Łóżeczka dziecięce z szufladą i z funkcją tapczanika pozwolą zaoszczędzić pieniądze i czas. A także miejsce. W zależności od okoliczności można używać go na zmianę. A także – jeśli posiadamy dziecko młodsze i starsze – dzielić pomiędzy oboje. Pozwala to w ergonomiczny sposób korzystać z mebla i odsuwa konieczność kupna drugiego. Każdy, kto zamieszkuje z rodziną na stosunkowo niewielkiej powierzchni, z pewnością doceni tę opcję. Łóżeczko 2w1 to pragmatyzm, ergonomia i… ekologia. Przyda się szczególnie tam, gdzie wolna powierzchnia jest silnie ograniczona. Ergonomia to oczywiście rzecz ważna, ale nie widzimy powodu, aby także te bardziej użytkowe mebelki nie mogły być jednocześnie piękne. Dlatego właśnie przygotowaliśmy szeroki wybór tych przyborów w wiecznie modnych stylistykach kojarzących się przede wszystkim z domowym ciepłem. Mogą to być na przykład egzemplarze utrzymane w konwencji prowansalskiej lub marsylskiej. Ale również w stylistyce klasycznej, basic lub nowoczesnej. Gwarantujemy, że każdy nasz wyrób w tej kategorii, mimo wielokrotnego składania i rozkładania, pozostanie trwały i bezpieczny.

Zestawy mebli dziecięcych, komody z przewijakiem i łóżeczka

Łóżeczko dziecięce z szufladą i tapczany dziecięce to obowiązkowe meble dla dzieci, które powinny być nie tylko wygodne, ale również i bezpieczne. Dlatego najczęściej rodzice decydują się na łóżko dziecięce z barierką, która zabezpiecza przed wypadnięciem podczas snu.

Warto zwrócić uwagę na to, że najczęściej takie meble dziecięce rosną z wiekiem malucha. Co to oznacza? Początkowo łóżeczko dziecięce posiada pionowe szczebelki, a wysokość spodu od materaca można regulować – dzięki temu rodzice nie muszą nadmiernie schylać się, aby wyciągnąć niemowlę. Gdy zacznie ono rosnąć, spód wystarczy obniżyć, aby zapobiegać wspinaniu się na barierkę. Tego typu łóżka dziecięce można też w prosty i szybko sposób zamienić w tapczanik – wystarczy ściągnąć barierki, a materac ustawić na najniższej pozycji.

Sklep z meblami do pokoju dziecka

Aby pokój dziecięcy był w pełni funkcjonalny, najlepiej jest wybierać takie meble, które posiadają dodatkowe udogodnienia. Przykładowo, meble w stylu skandynawskim często wyposażone są w wysuwane szuflady, do których schować można pościel dziecięcą. Ponadto bardzo praktyczne jest połączenie 2×1 mebli dziecięcych. Mowa tu o łóżeczku z komodą i przewijakiem, które można dopasować do zmieniających się potrzeb najmłodszych. Istnieje możliwość przebudowania łóżeczka niemowlęcego na tapczanik z komodą, a ten na łóżko młodzieżowe wraz z biurkiem. Dzięki temu nie jest konieczna częsta wymiana mebli.

Łóżeczka są używane, aby zapewnić dzieciom bezpieczeństwo i wygodę podczas snu. Łóżeczka te są wykonane z miękkich i bezpiecznych materiałów, dzięki czemu są idealną opcją dla niemowląt.

Korzystanie z łóżeczek dziecięcych jako podstawowego elementu wyposażenia wnętrza w trakcie urządzania sypialni dla dziecka jest zrozumiałe. Zapewniają komfort i wsparcie dla delikatnych kości dzieci, co jest ważne dla zdrowego wzrostu.

Łóżeczka dziecięce są najczęściej wybierane przez rodziców, którzy chcą, aby ich dzieci spały w bezpiecznym środowisku, wolnym od wypadków, takich jak upadek z łóżka lub zaplątanie się w pościel.

Łóżeczko dziecięce to rodzaj łóżka, przeznaczonego dla dzieci, które nie są jeszcze w stanie samodzielnie spać bez dodatkowych zabezpieczeń. Często można jest złożyć do przechowywania, gdy nie jest używane.

Łóżeczka te zostały zaprojektowane z myślą o bezpieczeństwie dzieci, ponieważ zapewniają równą powierzchnię, na której dziecko może bezpiecznie spać bez staczania się. Mają jednak na tyle miękkie powierzchnie i wyściółkę, że dziecko nie robi sobie krzywdy, gdy przewraca się na brzuch lub plecy. Kształt tych łóżeczek zapobiega również ich przewracaniu się i uduszeniu poprzez blokowanie dróg oddechowych.