Zestaw mebli dla niemowlaka, sklep producenta

Zestaw mebli dla niemowlaka. Kolekcja mebli dla dzieci Basic to piękny w swojej prostocie zestaw mebli, który zachwyca eleganckim stylem wykonania. Bardzo proste kształty, minimum ozdobników pozwalają na organizację przestrzeni w pokoju dziecka w zależności od panujących trendów oraz własnej inwencji twórczej. Fronty mebli pozostają idealnie gładkie i bez uchwytów. W meblach zastosowano wysokiej jakości dotykowy system pracy mebli, eliminujący trzaskanie i zapewniający ciche i delikatne domykanie drzwi.

Zestaw mebli dla niemowlaka Basic polski producent ATB Meble

Zestaw mebli do pokoju niemowlaka Basic, szafy dwudrzwiowe, komody z przewijakiem

Zestaw mebli do pokoju niemowlaka Basic to dobra propozycja dla tych, którzy chcą urządzić to wnętrze w sposób funkcjonalny i bez zbędnych ekstrawagancji. Będą także dobrym wyborem dla osób, które myślą o stylu minimalistycznym w przypadku tego wnętrza. Wiadomo przecież, że im mniej rzeczy w pomieszczeniu dla smyka, tym lepiej. Tym bardziej że pokój dziecięcy nie jest przecież duży. Na pewno jednak powinno się w nim znaleźć miejsce na takie wyposażenie jak funkcjonalna komoda z przewijakiem, łóżeczko tapczanik oraz kołyska z materacem i pościelą. Nasz sklep internetowy z meblami dziecięcymi prosto od producenta oferuje zarówno kompletne systemy oraz zestawy, jak i poszczególne ich elementy. Mogą to być między innymi szafa dwudrzwiowa na nóżkach, półka wisząca oraz komoda. Ale również szuflada do łóżeczka oraz barierka ochronna biała do łóżka. To, co wyróżnia nasz asortyment w tej kategorii, to przede wszystkim dobra jakość wykonania oraz elegancka estetyka. Nasze wyposażenie w stylu Basic to optymalne połączenie piękna z ergonomią.

Zestaw mebli do pokoju niemowlaka Basic, półki wiszące, szuflady, łóżeczka, kołyski

Zestaw mebli do pokoju niemowlaka Basic to u nas synonim minimalistycznego piękna i wygody. A także dobra opcja dla tych rodziców, którzy lubią prosty wystrój. Sprawdzi się ponadto w pomieszczeniach, w których po prostu nie ma zbyt dużo miejsca. Brak wystających elementów ozdobnych pozwala nieco go zaoszczędzić. W ATB Meble dobrze wiemy, jak ważna w pokoju dziecięcym jest przestrzeń. I właśnie dlatego przygotowywaliśmy system, który ją stworzy, a jednocześnie nie będzie wymagał rezygnacji z żadnej istotnej funkcjonalności. Czy to kołyska, szafa, czy łóżeczko dziecięce – każde z nich to mebel, który będzie cieszył oko swym wyglądem. Ale również pozwoli w dobry sposób zadbać o maluszka dzięki swej ergonomii. Podkreślić należy również wysoki poziom bezpieczeństwa, które nasze wyposażenie gwarantuje. Mogą być Państwo pewni, że smyk nie zrobi sobie w nich krzywdy. Wysokość, materiał, wykończenie oraz rozstaw szczebelków dobrano tak, aby zarówno dziecko, jak i rodzice, mogli czuć się bezpiecznie i komfortowo. Z kolei jakość oraz wykonanie gwarantują trwałość przez długi czas.