Pościel dziecięca

W pierwszych miesiącach życia nasza pociecha zdecydowaną większość czasu w ciągu doby spędza na spaniu. Dlatego też, tak ważny jest wybór odpowiedniej pościeli dla dzieci, powinna ona spełniać określone kryteria.

Pościel odgrywa istotną rolę w procesie zasypiania, a także podczas odpoczynku. Komplet w ulubione wzory z pewnością zagwarantuje piękne sny. Wybierając pościel kierujemy się stylem, w jakim udekorowany jest pokoik dziecka, jednak nie powinniśmy zapominać o preferencjach dziecka.

Bawełniana pościel dziecięca

Materiał pościeli ma bezpośredni kontakt z wrażliwą i delikatną skórą dziecka. W związku z tym powinien być hipoalergiczny, miękki i gładki, tak aby nie podrażniał i nie wywoływał alergii. Dlatego pościel bawełniana dla dzieci będzie idealnym rozwiązaniem.

Bawełna to naturalny materiał, który jest przyjemny w dotyku, wytrzymały i higroskopijny. Dostępne w naszym sklepie produkty posiadają certyfikat OEKO-TEX STANDARD 100,  który potwierdza, że włókna nie zawierają żadnych chemicznych pozostałości. Są zatem w pełni bezpieczne dla niemowląt i małych dzieci.

Komplety pościeli dla dzieci

Nasza pościel występuje w różnych kolorach i wzorach. Komplet zawiera poszewkę na kołdrę i poszwę na poduszkę.

W ofercie znajdziesz modele o wymiarach: 90 × 120 cm, 75 x 100 cm,  100 × 135 cm.  Posiadamy również pościel dla dzieci do łóżeczka z wypełnieniem.