Meble dla dzieci tipi, producent ATB Meble

Mebli dla dzieci Tipi, to meble z charakterystycznym indiańskim akcentem, który uatrakcyjni pokój Twojego Dziecka. Nietypowy motyw ozdobny – stabilny stelaż typu Tipi, będzie idealny na zwieszenie dekoracyjnego oświetlenia lub innych kolorowych maskotek. Meble wykonano z litego drewna bukowego i wykończono w w kolorze białym lub szarym w połączeniu z naturalnym kolorem drewna. Meble w ciepłych barwach w pokoju dziecka, wprowadzą przyjemny, kameralny klimat do zabawy jak i odpoczynku. W skład kompletu wchodzi łóżeczko 120×60, komoda do przewijania oraz szafka z dwoma otwartymi półkami.

Mebli dla dzieci Tipi do pokoju niemowlaka

Mebli dla dzieci Tipi to bardzo dobry przykład wystroju tematycznego. Sprawdzi się on wzorowo w przypadku malucha, który lubi bawić się w Indian z rodzicami. Poszczególne elementy tego kompletu ustylizowaliśmy na elementy kultury i osadnictwa pierwotnych plemion amerykańskich. Są u nas między innymi namiot Tipi, który będzie pełnił rolę zarówno łóżeczka, jak i siedziby wodza. Sprawdzi się jako ciekawe miejsce do wypoczynku, nauki oraz zabawy. Inne części tego zestawu to szafa-wieszak, półko-przewijak oraz niemowlęce łóżeczko. Każda to z jednej strony funkcjonalny mebel, z drugiej zaś – piękny i stylowy detal wyposażenia pokoju dla dziecka. Nie jest tajemnicą, że stylistyka Indian posiadała znaczenie magiczne. Miała przyciągnąć dobre duchy, a odstraszyć te złe. Jednocześnie miała uspokajać oraz tworzyć naturalną więź człowieka z naturą. Jesteśmy przekonani, że ten komplet będzie miał dobry wpływ na Państwa pociechę. Dostarczy dużo dobrej zabawy, odpoczynku, a także pozwoli wiele się nauczyć. Nie mamy żadnych wątpliwości, że właśnie tak będzie.

Mebli dla dzieci Tipi, komplet z łóżeczkiem i komodą

Mebli dla dzieci Tipi to zdecydowanie najbardziej oryginalny komplet mebli do pokoju dziecka w naszej ofercie. Stworzyliśmy go, aby odejść nieco od standardowych konwencji wnętrz dziecięcych. Sami w dzieciństwie lubiliśmy zabawę w Indian i nie wątpimy, że znajdzie się wiele maluchów zafascynowanych tym tematem. A wtedy posiadanie w swoim pomieszczeniu takich elementów jak niemowlęce łóżeczko Tipi, namiot, wieszak oraz szafa będzie spełnieniem dziecięcych marzeń. Nie jest to jednocześnie stylistyka przypadkowa. Kultura i twórczość pierwotnych ludów obu Ameryk podziwiane są do dziś. Stanowią także wielką inspirację. Uważa się, że ich kształty, emblematy oraz wzornictwo mają pozytywny wpływ na człowieka. Rozwijają one kulturalnie, budzą wrażliwość na sztukę oraz poszerzają horyzonty. A zatem do świetne środowisko do rozwoju kulturalnego malca. Może się ono odbywać także poprzez zabawę. Nasz zestaw może także być podstawowym kompletem, który z powodzeniem mogą Państwo wzbogacać o kolejne elementy. A dzięki temu Państwa pociecha będzie mogła przeżywać coraz to nowsze przygody. To pewne długie godziny rozrywki i zabawy.