Przewijaki Ceba Baby pozwalają na wygodne i bezpieczne przewijanie dziecka. Wykonane z najwyższej jakości folii, zapewniają komfort podczas codziennej pielęgnacji, nie podrażniają skóry i są łatwe w utrzymaniu w czystości.

Przewijaki dla dzieci

W pierwszych miesiącach życia noworodka zmiana pieluszek zajmuje sporo czasu.  Dlatego przy kompletowaniu wyprawki powinniśmy skupić się na wyborze odpowiedniego przewijaka, który będzie w pełni bezpieczny dla maluszka oraz komfortowy dla rodzica.

Ustawiony w dobrej pozycji ułatwi przewijanie dziecka oraz odciąży kręgosłup. Przewijak niemowlęcy to niezbędny element pokoju dziecka. Dodatkowa przestrzeń, którą tworzy, jest ogromnie ważna podczas pielęgnacji. Jednak nie służy on tylko do zmiany pieluszki, jest to również doskonałe miejsce do ubierania, masowania oraz przygotowania dziecka do kąpieli.

Istotną cechą przewijaka dziecięcego jest łatwość w utrzymaniu czystości i higieny. Nasze przewijaki wykonane są z wodoodpornej tkaniny, odpornej na zabrudzenia. Aby go wyczyścić wystarczy przetrzeć wilgotną szmatką, a wszystkie zabrudzenia znikną w mgnieniu oka. Nasze produkty nie zawierają żadnych szkodliwych związków i są w pełni bezpieczny nawet dla najbardziej wrażliwej skóry maluszka. Co najważniejsze, przewijaki dla dzieci posiadają certyfikat Oeko-Tex Standard 100.

Rodzaje przewijaków dziecięcych

Na rynku dostępne są różne rodzaje przewijaków dla niemowląt. Pierwsze z nich to przewijaki twarde, które są wzmocnione od dołu. Są one całkowicie sztywne i odporne na odkształcenia. Ten typ będzie idealny jako przewijak na łóżeczko. Podwyższone krawędzie zwiększają bezpieczeństwo oraz komfort podczas użytkowania.

Drugim rodzajem są przewijaki miękkie, które przeznaczone są do umiejscowienia ich na twardej powierzchni – komodzie, łóżku. Jest on znacznie lżejszy i może być z łatwością przenoszony. Bez problemu zabierzemy go w podróż. Przewijak znajdujący się na komodzie pozwala na swobodny dostęp do szuflad, w których schowamy kosmetyki, pieluchy, ubranka.