Komody z przewijakiem

Praktycznymi i funkcjonalnymi meblami w pokoju dziecięcym są komody z przewijakiem. To meble niemowlęce, które cieszą się coraz większą popularnością wśród młodych rodziców. Jak one wyglądają?

Ten rodzaj mebli dla dzieci przypomina klasyczną komodę, wyposażoną w kilka szuflad. Jednak zamiast blatu znajduje się przewijak. To uniwersalne rozwiązanie, ponieważ pozwala na łatwy i szybki dostęp do akcesoriów niemowlęcych, takich jak pieluszki, kocyki, zasypki. Co ciekawe, w większości przypadków przewijak można również zdemontować, dzięki czemu te meble dziecięce rosną razem z wiekiem najmłodszych i dostosowują się do ich nieustannie zmieniających się potrzeb.

Wybierając komodę z przewijakiem należy zwrócić uwagę na kilka istotnych elementów. Mebel powinien posiadać zaokrąglone krawędzie, aby zapobiegać przypadkowym skleczeniom. Komoda musi być też stabilna, niewywrotna. Niemniej istotny jest także półek i szuflad, warto zastanowić się, co jest najbardziej optymalnym wyborem w danym przypadku.

Ponadto w ofercie naszego sklepu z dziecięcymi meblami w stylu skandynawskim można znaleźć też półko-przewijak z otwartymi szafkami. Aby zwiększyć wygodę korzystania z nich, są one wyposażone w dwa kółka z hamulcami, dzięki czemu można przestawiać je w dowolne miejsce.