Komoda z przewijakiem i wanienką, meble dla dzieci

Komoda z przewijakiem i wanienką to niezbędne rodzicom meble dla dzieci. Pomagają w wielu czynnościach związanych opieką nad niemowlętami.

Funkcjonalna komoda z przewijakiem i wanienką

Komoda z przewijakiem i wanienką to mebel do pokoju noworodka, którego zakup z pewnością warto rozważyć podczas dobierania wyprawki dla dziecka. To bowiem mebel, który znacząco ułatwia życie rodzicom w czasie kiedy ich pociecha znajduje się jeszcze w okresie niemowlęcym. Choć można się bez niego obyć, każdy, kto raz z niego skorzysta, przekona się, że jest to akcesorium niezwykle wygodne. A także ergonomiczne, bo później może służyć jako zwykły mebel. Na stronach naszego sklepu internetowego znajdą Państwo między innymi takie modele jak komoda z przewijakiem na krótkich nóżkach. To najprostsza wersja tego rozwiązania. Spełnia wszystkie podstawowe funkcje, jednocześnie nie zabierając zbyt dużo miejsca. Ale oferujemy także bardziej zaawansowane egzemplarze. Chociażby takie jak wersje z szufladami i szafką, z zaokrąglonym przewijakiem oraz z wanienką i wężykiem. To prawdziwe trzy w jednym, a jednocześnie niezwykle użyteczne oraz ergonomiczne przybory. Dają one bowiem możliwość nie tylko na przykład zmiany pieluszki, ale również obmycia malucha. Dzięki tym rozwiązaniom możemy mieć pewność, że gwarantujemy naszemu dziecku maksimum higieny i opieki.

Składane komody z przewijakiem na krótkich nóżkach, z szufladami i szafką

Kąpielowa komoda z przewijakiem i wanienką to idealne wprost rozwiązanie dla zabieganych rodziców. Bo przecież zdarza się, że noworodka przewijamy nawet kilkanaście razy dziennie. Rzadko też ten proces przebiega bez niespodzianek takich jak zmoczenie ubranka, łóżka, pościeli lub koca. Dlatego właśnie zaokrąglone przewijaki to taki dobry pomysł. Dzięki ich specjalnemu kształtowi mamy pewność, że poza „strefę działania” nie przedostanie się żaden „niepożądany materiał”. U nas nawet najprostsza komoda, dzięki swym ergonomicznym kształtom, pozwala takich sytuacji uniknąć. Ciekawym rozwiązaniem jest również półka z funkcją przewijania. Nie zabiera dużo miejsca, wiele pomieści i na pierwszy rzut oka trudno domyślić się jej ukrytej funkcjonalności. Ale w ATB Meble nie bylibyśmy sobą gdybyśmy nie przygotowali tych pożytecznych wyrobów w szerokim wyborze stylów. Dlatego dostać można u nas między innymi wersje utrzymane w stylistyce classic, skandynawskiej, prowansalskiej lub nowoczesnej. Z pewnością dopasują Państwo je do swojego wnętrza lub tematycznego pokoju dziecięcego. Ich spokojne i stonowane kolory sprawią ponadto, że maluch podczas całej „operacji” będzie dużo spokojniejszy.

Sklep z meblami dla dzieci

Praktycznymi i funkcjonalnymi meblami w pokoju dziecięcym są komody z przewijakiem. To meble niemowlęce, które cieszą się coraz większą popularnością wśród młodych rodziców. Jak one wyglądają?

Ten rodzaj mebli dla dzieci przypomina klasyczną komodę, wyposażoną w kilka szuflad. Jednak zamiast blatu znajduje się przewijak. To uniwersalne rozwiązanie, ponieważ pozwala na łatwy i szybki dostęp do akcesoriów niemowlęcych, takich jak pieluszki, kocyki, zasypki. Co ciekawe, w większości przypadków przewijak można również zdemontować, dzięki czemu te meble dziecięce rosną razem z wiekiem najmłodszych i dostosowują się do ich nieustannie zmieniających się potrzeb.

Niezbędne meble do pokoju noworodka

Wybierając komodę z przewijakiem należy zwrócić uwagę na kilka istotnych elementów. Mebel powinien posiadać zaokrąglone krawędzie, aby zapobiegać przypadkowym skleczeniom. Komoda musi być też stabilna, niewywrotna. Niemniej istotny jest także półek i szuflad, warto zastanowić się, co jest dobrym wyborem w danym przypadku.

Ponadto w ofercie naszego sklepu z dziecięcymi meblami w stylu skandynawskim można znaleźć też półko-przewijak z otwartymi szafkami. Aby zwiększyć wygodę korzystania z nich, są one wyposażone w dwa kółka z hamulcami, dzięki czemu można przestawiać je w dowolne miejsce.

Co to jest przewijak dla dziecka?

Przewijak to mebel dziecięcy przeznaczony dla niemowląt. Jest to często po prostu niski stolik z wyściełanym blatem, który zwykle podnosi się z podłogi. Może on posiadać szuflady do przechowywania pieluch, chusteczek, ubrań i innych niezbędnych rzeczy dla maluszka lub dziecka. Konstrukcja stołu ułatwia sprzątanie po zmianach i uzupełnianie go we wszystko, co potrzebne.

Chwytając dziecko lub zmieniając pieluszkę na przewijaku, należy pamiętać o tych funkcjach:

-Niska wysokość przewijaka umożliwia dziecku zmianę pozycji wyprostowanej podczas siedzenia lub stania.
-Materiały są łatwe do czyszczenia po zmianach i uzupełniania ich we wszystko, co potrzebne.

Jak wybrać najlepszą komodę do pokoju dziecięgo?

Komoda z przewijakiem to mebel, który zwykle służy do przechowywania rzeczy pomocnych przy opiece nad dzieckiem. Jest najczęściej wykonany z różnych materiałów, takich jak drewno lub płyta meblowa.

Komody mogą mieć różne rozmiary i kształty. Przed wybraniem najlepszego dla swojej rodziny należy wziąć pod uwagę różne rzeczy. Niektóre czynniki, o których należy pamiętać, to: rozmiar, materiał, z którego jest wykonana, oraz jej funkcjonalność.