Meble dla niemowlaka białe, sklep producent

Meble dla niemowlaka białe, cechy wyróżniające zestaw mebli to połączenie bieli z drewnem jesionowym.

Meble dla niemowlaka białe, sklep producent

Meble dla niemowlaka białe, to zestaw mebli do pokoju dziecka w jasnym, skandynawskim stylu. To głównie połączenie bieli z drewnem jesionowym.

Sklep ATB meble oferuje solidnie wykonane meble, które będą rosnąć razem z dzieckiem od pierwszych dni życia. Są trwałe i praktyczne i nie ulegną łatwo rączkom małych dzieci. Mając na uwadze bezpieczeństwo rozbawionych dzieci, niezmiennie dbamy, aby meble nasze były mocne, stabilne i maksymalnie użyteczne przez wiele lat. Meble dla niemowlaka białe to prosta forma, która wpasuje się w każde pomieszczenie.

Meble niemowlęce kolekcja Nordik polski producent ATB Meble

Meble dla niemowlaka białe, komoda z przewijakiem i łóżeczko

Meble dla niemowlaka białe to propozycja dla tych, którzy planują urządzić wnętrze pomieszczenia dla dziecka w stylistyce minimalistycznej lub skandynawskiej. Zdecydowanie jest to konwencja posiadająca wiele zalet. Wykonane w niej szafa na niskich nóżkach, komoda z przewijakiem lub komoda z jesionem, będą robić wrażenie prostych i eleganckich. Podobnie jak półka ścienna na zdjęcia czy nakładana barierka ochronna biała do łóżeczka. Projektując nasze meble dziecięce, za cel postawiliśmy sobie połączenie estetyki z użytecznością. A trzeba przyznać, że minimalistyczny styl skandynawski należy do tych, które wzorowo łączą obie właściwości. Od siebie dodaliśmy jeszcze cechy, którymi – naszym zdaniem – wyposażenie dla niemowląt i dzieci koniecznie powinno się odznaczać. A jest to po pierwsze oczywiście bezpieczeństwo, które osiągnęliśmy przez odpowiednie wykończenia oraz materiały. Po drugie zaś – trwałość i wytrzymałość. Bo wiemy, że maluchy potrafią być niezwykle aktywne. Nie bez znaczenia jest również estetyka naszych produktów. Stonowane, jasne barwy i naturalne wstawki to dobra propozycja do wnętrz przeznaczonych dla najmłodszych.

Meble do pokoju niemowlęcego, łóżeczka i komody z przewijakiem

Meble dla niemowlaka białe to zestaw cechujący się przede wszystkim ergonomią. Czyli wzorowym połączeniem użyteczności z gabarytami oraz estetyką. Do wnętrza, w którym przebywać będzie niemowlę lub małe dziecko, naszym zdaniem ta tendencja pasuje bardziej niż optymalnie. Zapewnia ona bowiem dobry dostęp do funkcjonalności samych mebli oraz pozostawia dużo miejsca na aktywność malucha. Przytulny minimalizm to dobre rozwiązanie także tam, gdzie nie dysponujemy zbyt dużą ilością miejsca. Na szczęście nasze produkty, takie jak łóżeczko z przebudową, komoda na nóżkach lub łóżeczko sofa zajmują go tylko tyle, ile potrzeba. Jednocześnie jednak spełniają one wszystkie stawiane przed nimi wymagania, a nawet więcej. Styl skandynawski bowiem to dobry sposób nie tylko na optyczne powiększenie przestrzeni. To także kolorystyka, która uspokoi, wyciszy i pozytywnie nastroi nasze dziecko. A dzięki temu będzie ono miało więcej ochoty do nauki i zabawy. Z pewnością też pokocha swój pokoik.