Łóżeczko dla niemowlaka z szufladą

Łóżeczko dla niemowlaka z szufladą musi być praktyczne i funkcjonalne. Jest to dla malca niełatwy okres, w czasie którego oswaja się on z otoczeniem. Właśnie dlatego tak istotne jest aby jego legowisko kojarzyło się z bezpieczeństwem, przytulnością oraz czułością. I właśnie dlatego mebel ten powinniśmy dobrać ze szczególną starannością. W ATB proponujemy Państwu przede wszystkim łóżeczka niemowlęce ze szczebelkami w rozmiarach 120x60cm.

W tej materii jesteśmy zwolennikami tradycyjnych rozwiązań. Zaś jak pokazuje praktyka i badania – modele tego typu sprawdzają się najlepiej mimo upływu lat. Bardziej pragmatycznymi wersjami są z pewnością egzemplarze z szufladą umieszczoną na spodzie. Daje ona możliwość przechowywania najbardziej potrzebnych przyborów. Szufladę można dokupić również osobno. Oferujemy również modele z materacem i pościelą. To z jednej strony spora wygoda bo nie trzeba będzie już ich dobierać i kupować. Z drugiej strony – to idealnie dopasowane do siebie elementy, które składają się na gotowy mebel. Taki, w którym malec na pewno poczuje się wygodnie i komfortowo.

Bezpieczne meble dla niemowląt

Nasze łóżka dla niemowląt to także prawdziwy synonim bezpieczeństwa. Oprócz tego, że tradycyjnie wykonaliśmy je z bezpiecznych materiałów, takich jak drewno jesionowe, ich konstrukcje pozbawione są tradycyjnych zagrożeń dla dziecka. W naszych meblach nie znajdą Państwo wystających, ostrych narożników, niepewnych łączeń, szorstkich powierzchni czy drzazg. A także wystających śrub czy wkrętów. Nasze meble niemowlęce są praktycznie idealnie gładkie, solidnie połączone i zupełnie pozbawione takich problemów. Również rozstaw szczebelków gwarantuje, że dziecko z niego nie wypadnie lub nie zrobi sobie krzywdy. Z kolei kiedy nieco podrośnie – będzie mogło zza nich obserwować otaczający go świat.

Kwestią, o której zdecydowanie trzeba wspomnieć jest sposób projektowania naszych mebli. Posiadamy w ofercie także dziecięce łóżeczka-sofy oraz tapczaniki. To nowoczesne i ergonomiczne rozwiązania łączące w sobie funkcje więcej niż jednego mebelka. Z pewnością przydadzą się kiedy pociecha trochę podrośnie. Nie zaniedbujemy także – bardzo ważnego przecież elementu – jakim jest stylistyka i kolorystyka. Oferujemy egzemplarze w stylu północnym klasycznym, basic i nowoczesnym.

Łóżeczko dla niemowlaka z szufladą można uzupełnić o komodę z przewijakiem

Łóżeczka niemowlęce to podstawowe wyposażenie każdego pokoju dziecięcego dla najmłodszych. Tego rodzaju meble dla dzieci powinny być przede wszystkim wytrzymałe, stabilne i co za tym idzie – bezpieczne.

Podczas wyboru łóżeczka należy kierować się nie tylko jego wymiarami, ale również i budową. Obowiązkowym zakupem jest łóżko dziecięce z barierką, która zabezpiecza przed wypadnięciem niemowlaka. Należy przy tym zwrócić uwagę na to, aby szczebelki były pionowe, a nie poziome. Gdy dziecko zacznie dorastać, może próbować wspiąć się na barierkę, trzeba to więc mu uniemożliwić.

Oferujemy zestawy mebli do pokojów dziecięcych

Łóżeczka dziecięce najczęściej posiadają wymiary 120×60 cm. Ważne jest, aby wszystkie boki mebli niemowlęcych były zaokrąglone oraz dobrze oszlifowane – w ten sposób zmniejsza się ryzyko skaleczenia. Ponadto najbardziej uniwersalne łóżeczko dziecięce to takie, które posiada również wysuwane na prowadnicach szuflady. Można w nich schować dodatkową pościel lub inne, niezbędne akcesoria. Dzięki takim rozwiązaniem meble dziecięce mogą być funkcjonalne, pasować do każdego pomieszczenia.

Ponadto rodzice najchętniej wybierają meble w stylu skandynawskim do pokoju dziecięcego, które posiadają stonowaną, jasną kolorystykę. Najczęściej są białe, z drewnianymi lub pastelowymi akcentami.