Produkty z tej kategorii nie są już dostępne w sprzedaży.

Meble do pokoju dziecięcego Marsylia polski producent ATB Meble

Nowoczesna kolekcja mebli dziecięcych łączący funkcjonalność i dobry smak. Nasze meble do pokoju dziecięcego Marsylia zostały już docenione na rynkach europejskich. Proste i ciepłe zestawienie kolorów (płyta dębowa w połączeniu z bielą) zwróci uwagę szczęśliwego rodzica.

Meble dziecięce kolekcja Marsylia polski producent ATB Meble

Marsylia pokój dziecięcy, szafy na ubrania, łóżka dla nastolatków, komody szerokie

Meble do pokoju dziecięcego Marsylia to wybór eleganckich elementów wyposażenia stylizowanych na tym modnym obecnie fasonie. Cechuje się on przede wszystkim jasnymi kolorami oraz atmosferą domowego ciepła ze szlachetną nutką patyny. Od siebie dodajemy oczywiście dobrą jakość oraz ergonomię. Właśnie dlatego taki elementy tego zestawu jak komoda z przewijakiem, łóżko dziecięce 140 x 70 oraz regał pokojowy stanowią tak dobre propozycje. Podobnie zresztą jak skrzynia kufer na pościel, stolik nocny oraz półka na ścianę. Bezpieczeństwo to dla nas priorytet, dlatego oferujemy również takie detale jak barierka ochronna do łóżeczka. Nie mamy żadnych wątpliwości, że nasz asortyment w tej kategorii będzie stanowić dobrą opcję zarówno do pomieszczenia zamieszkiwanego przez małe dzieci, jak i przez większych smyków. Nasze meble mają to do siebie, że mogą towarzyszyć im przez dłuższy czas dorastania. A to ponieważ część z nich z czasem może zmieniać lub poszerzać swoją funkcję. Poza tym są one trwałe oraz wytrzymałe. Z pewnością przetrwają niejedną zabawę i dziecięce szaleństwo.

Marsylia pokój dziecięcy, półki na ścianę, regały pokojowe, stoliki nocne

Meble do pokoju dziecięcego Marsylia to swoista propozycja, którą składa Państwu polski producent mebli dziecięcych ATB Meble. Z pewnością będzie ona odpowiednia dla tych wszystkich, którzy chcieliby do wnętrza malucha wprowadzić nasycone, uspokajające barwy oraz ciepło. Efekt ten da zastosowana przez nas w tym systemie kombinacja białego koloru oraz odsłoniętego drewnianego motywu. Sprawia ona, że całość daje z jednej strony efekt nowoczesności, z drugiej zaś – wiekowej nobliwości. Marsylia ponadto, jako przecież część Prowansji, to dużo naturalnych akcentów we wnętrzu. Przede wszystkim takich, które kojarzą się z domową sielanką, spokojem i przyrodą. Jeśli zatem zależy Państwu, żeby również te czynniki zawitały do pomieszczenia zamieszkiwanego przez Państwa pociechę – ten zestaw, lub poszczególne jego elementy, będą dobrym wyborem. Nawet pojedynczy regał czy półka od razu nadadzą pokojowi specyficznego klimaty. Nie mamy żadnych wątpliwości, że za tym jednym pójdą również inne. Na szczęście na stronach naszego internetowego sklepu bez problemu można je dostać. I to z szybką wysyłką oraz wygodnymi metodami płatności.