Produkty z tej kategorii nie są już dostępne w sprzedaży.

Meble do pokoju niemowlaka białe

Meble do pokoju niemowlaka białe to sposób na przyjazny wystrój wnętrza, a w połączeniu z równie prostym i ciepłym kolorem dąb sonoma pozostaje ciepły i przytulny. Praktyczna kolekcja mebli dziecięcych łącząca funkcjonalność i dobry smak nie posiada ostrych zakończeń, szklanych elementów czy niestabilnych dodatków. Szeroko, a zarazem uniwersalnie rozbudowany system Marsylia pozwala na wiele urozmaiconych pomysłów w urządzaniu pokoju dla dziecka.  Dbamy, aby nasze meble były mocne i stabilne, by rozbawione dzieci nie mogły ich przewrócić. Spokojne, a zarazem interesujące zestawienie kolorów pozwala na wybór mebli dla dziecka w różnym wieku. Kolekcję uzupełnić można o bryły dostępne w komplecie dla nastolatka np. biurko, szafę trzydrzwiową.

Meble niemowlęce kolekcja Marsylia polski producent ATB Meble

Zestaw Marsylia pokój niemowlęcy, skrzynie na pościel, łóżeczka dziecięce, półki na ścianę

Zestaw Marsylia pokój niemowlęcy to w naszej ofercie komplet, który łączy w sobie estetykę z bezpieczeństwem i funkcjonalnością. Nada się bardzo dobrze zarówno dla niemowlaków, jak i młodszych dzieci. Całkiem spora część jego elementów sprawdzi się także w przestrzeni młodzieżowej. Łóżko dziecięce, regał pokojowy czy skrzynia kufer na pościel w tym systemie charakteryzują się zaokrąglonymi rogami oraz kształtami, które będą przede wszystkim gwarancją bezpieczeństwa Państwa smyka w jego własnym pokoju. A także Państwa podczas krzątania się i opieki nad nim. Również takie elementy jak komoda szeroka, regał z szufladami czy barierka do tapczanu uczynią bezpieczną i niczym niezmąconą, naturalną aktywność malucha. A do tego będą jeszcze estetycznie i elegancko wyglądać. Wypełnią ponadto jego przestrzeń pozytywną i inspirującą kolorystyką. Komplet mebli z tej kolekcji jest na tyle uniwersalny, że może posłużyć przez wiele lat, zarówno chłopcom, jak i dziewczynkom. To również bardzo dobra jakość, trwałość oraz ergonomia. Jeśli szukacie Państwo zestawu, który będzie „rósł”, razem z dzieckiem – to wzorowa propozycja.

Zestaw Marsylia pokój niemowlęcy, szafy na ubrania, komody, regały pokojowe

Zestaw Marsylia pokój niemowlęcy to także propozycja dla tych, którzy cenią meblowe stylizacje francuskie – na przykład prowansalskie lub w klimacie krajobrazu Lazurowego Wybrzeża. To przede wszystkim wzornictwo, które łączy w sobie sielankowy, słoneczny klimat z przytulnością domowego zacisza. Służą temu stylizowane na wiekowe, naturalne, drewniane elementy i wstawki. A także kształty kojarzące się z prostotą z przeszłości. Nie bez znaczenia są także stonowane, jasne, ale jednocześnie nasycone kolory. Są to barwy i formy, które uspokajają, wprowadzają nastrój radości, odprężenia i optymizmu. Ale to także optymalne połączenie elegancji oraz prostoty. Meble te nadają się zatem lepiej niż dobrze na elementy kompletu dla niemowlęcia i dzieci w ogóle. Jenak my w ATB nie poprzestajemy na tym. Nasze konstrukcje dodatkowo projektujemy tak, aby były stabilne i wytrzymałe. Wiemy, że ergonomia w przypadku tych wyrobów to słowo klucz. Dlatego właśnie dbamy o to, aby korzystanie każdego z nich było przyjemne, komfortowe i – przede wszystkim – bezpieczne.