Meble do pokoju niemowlaka białe, skompletuj zestaw Yeti

Meble do pokoju niemowlaka sklep z meblami zaprasza. Oferujemy meble dziecięce: przewijaki, komody, kufry na zabawki, łóżka i szafki.

Zestaw mebli dziecięcych Yeti to meble, które określić można śmiało mianem prostych, funkcjonalnych oraz stylowych. Ich niezaprzeczalny urok i siła wynikają z prostej formy oraz jasnej kolorystyki, które stanowią część charakterystyczną dla całej kolekcji. Podobnie jak wszystkie meble w skandynawskim stylu, to kolekcja prostych mebli, które idealnie sprawują się w różnych wnętrzach i aranżacjach. Ze względu jednak na charakter kolekcji, Yeti przeznaczone są głównie do dziecięcego pokoju, gdzie upiększają wnętrze oraz zapewniają maksimum wygody niemowlęciu, czy starszemu dziecku. To właśnie najmłodszym użytkownikom meble te stworzyć mają atrakcyjną przestrzeń do życia.

Co wyróżnia białe meble do pokoju dziecięcego Yeti?

Meble Yeti to przede wszystkim propozycja dla osób, które ponad wszystko stawiają funkcjonalność. Jak przystało na meble skandynawskie i minimalistyczne, wyróżniają się one dużą użytecznością oraz nowoczesnymi rozwiązaniami, które ułatwiają codzienne funkcjonowanie. W ten oto sposób wykorzystano komodę, która służyć może za przewijak, czy też za biurko, w zależności od wieku dziecka, potrzeb oraz zastosowanego w danej chwili rozwiązania. To jednak nie wszystko. Prosta forma nie zawsze jest jedynym rozwiązaniem. W przypadku mebli Yeti bywają też rozwiązania aranżacyjne o niesztampowych i dość oryginalnych efektach. Przykładem czego jest chociażby wygięty przewijak, czy motyw zdobniczy w kształcie litery U wykonany z jesionowego drewna. Meble ponadto poza niecodziennym z wyglądu przewijakiem, wyróżniają się asymetrycznym kształtem nóg, czy wielofunkcyjnością biurka. Yeti to meble dość proste, które zachwycają eleganckim stylem oraz przykuwają uwagę modnym designem.

Meble do pokoju niemowlaka białe zestaw Yeti
Meble do pokoju niemowlaka białe zestaw Yeti

Jak dbać o meble dziecięce Yeti?

Jak można zadbać o meble Yeti? Do ich czyszczenia zaleca się głównie stosowanie popularnych środków, które przeznaczone są do czyszczenia mebli. Najpierw jednak, przed pierwszym użyciem należy przetestować oddziaływanie danego środka na mebel, przecierając go danym specyfikiem w niewidocznym dla oka miejscu. W ten sposób minimalizujemy ryzyko przypadkowego uszkodzenia mebli. Czyszczenie mebli polega na zmywaniu ich wilgotną szmatką, a następnie przetarciu szmatką suchą. Unikać należy nadmiernego tarcia mebli, by nie uszkodzić ich przez przypadek. Absolutnie nie wolno także stosować żadnych żrących środków do czyszczenia, które mogłyby uszkodzić powierzchnię mebli.

styl styl skandynawski: prosta forma, biel i naturalne materiały (drewno) to cechy tego stylu
materiał Wysokie i stabilne nogi o grubości: 3 x 3,5 cm tworzą niewywrotną podstawę z drewna jesionowego. Wszystkie elementy drewniane wykończone są bezbarwnym lakierem, bezpiecznym dla dziecka, nie wywołują alergii. Pozostałe elementy komody na jesionowych nóżkach to wysokiej jakości biała płyta laminowana o grubość 18 mm. W szufladach zastosowano prowadnice kulkowe z systemem cichego otwierania  –  na docisk.
pielęgnacja Do czyszczenia mebli zaleca się stosowanie ogólnie dostępnych w handlu środków
przeznaczonych do czyszczenia mebli, po wcześniejszym sprawdzeniu działania środka
w niewidocznym miejscu mebla.
Środki zastosowane do czyszczenia muszą być dostosowane do powierzchni, na której zostaną
zastosowane tj. do laminatu płyt wiórowych, do naturalnego drewna itd.
Powierzchnie mebli można zmywać wilgotną szmatką, a następnie niezwłocznie wysuszyć przez wytarcie miękką suchą tkaniną. Jakiekolwiek tarcie powierzchni meblowych nie jest wskazane.
Używanie silnych, żrących środków czyszczących jest NIEDOZWOLONE !!! Powierzchnie blatów należy chronić przed bezpośrednim działaniem gorących naczyń, zamoczeniem. Nie należy dopuszczać oddziaływań ciężkich, twardych i/lub ostrych przedmiotów.