Namiot dla dzieci tipi, sklep z meblami dziecięcymi polskiej produkcji

Namiot dla dzieci tipi to mebel, który jednocześnie jest zabawką. Dzieci uwielbiają go wykorzystywać jako miejsce do rozmaitych zabaw.

Tipi dla dzieci – idealne miejsce do zabawy

Namiot dla dzieci idealnie wzbogaci wystrój wnętrza, a także stworzy wyjątkowe miejsce do zabawy i wypoczynku. To propozycja dla dzieci w każdym wieku. Namioty dziecięce to idealne miejsce do rozwijania wyobraźni malucha!

Namiot w kształcie Tipi sprawi mnóstwo radości i zapewni świetną rozrywkę na długie godziny. Gwarantujemy, że z nią każde dziecko przeżyje wiele wspaniałych przygód. Namiot dla dzieci doskonale sprawdzi się zarówno w domu, jak i ogrodzie. Może on pełnić zarówno funkcję wypoczynkową, miejsca do spania, jak i miejsca do zabawy. Smyk może mieć w nim swoją „bazę”, może się chować lub w nim odpoczywać. Dzięki lekkiej i prostej konstrukcji namiotu dla dzieci bez problemu wystawisz go na balkon lub ogród. Z pewnością ochroni on malucha przed nadmiernym słońcem, a nawet lekkim deszczem.

Nasze namioty do pokoju dziecięcego zostały uszyte z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu zachowują estetyczny wygląd na długo.

Namiot dla dzieci tipi

Namiot dla dzieci tipi to mebel do pokoju dziecięcego, który sprawia mnóstwo radości i jest świetną rozrywką na długie godziny.

Meble dziecięce namioty tipi to chyba najbardziej oryginalna propozycja wśród naszego asortymentu. Jest ona odpowiedzią na wiele marzeń związanych z pyszną zabawą w Indian. W naszej ofercie są one częścią całej linii Tipi, która gromadzi mebelki stylizowane na wyroby kultury rdzennych mieszkańców Ameryki Północnej. W jej skład wchodzi także półko przewijak, szafa-wieszak oraz łóżeczko niemowlęce. To nie tylko świetna zabawa, ale także elegancja oraz bezpieczeństwo. Nasz namiot Tipi dla dzieci wykonano z drewnianych drążków z bawełnianym poszyciem. Dołączamy zaś do niego wygodny materacyk. Ten, bo wiemy co dzieje się w czasie dziecięcych zabaw, podszyliśmy wodoodpornym materiałem. Dlatego sprawdzi się zarówno w domu, jak i ogrodzie. Może on pełnić zarówno funkcję legowiska czy łóżeczka, jak i akcesorium do zabawy. Smyk może mieć w nim swoją „bazę”, może się chować lub w nim odpoczywać. W ciepłe dni bez problemu można go także wystawić na balkon lub ogród. Z pewnością ochroni on malucha przed nadmiernym słońcem, a nawet lekkim deszczem.

Namioty tipi, wigwamy dla dzieci, meble dziecięce

Namioty tipi to udane połączenie funkcji rekreacyjnej, wypoczynkowej oraz praktycznej. To także ciekawa propozycja nie tylko dla małych Indian, ale także dla lubiących przygody odkrywców. A sam w sobie stanowi także piękną dekorację. Każdy z nas marzył przecież o czymś podobnym w dzieciństwie. Teraz, dzięki ATB Meble, mogą Państwo sprezentować ten piękny element swojemu smykowi. Niech jego pokój zmieni się w oryginalną krainę zabawy i beztroski. Dzieci uwielbiają przecież budować bazy, wioski czy tworzyć własne historie. Z naszą linią mebli to będzie możliwe. Z pewnością przygody, jakie maluchy przeżyją w tym oryginalnym domku, będą niezapomniane. Będzie on także świetnym akcesorium do rozwijania dziecięcej wyobraźni. Ile przygód, bajek, historii oraz scenek można z nim będzie wymyślić! Szczególnie że jest to konstrukcja przenośna – łatwo ją złożyć i rozłożyć. Nic nie stoi także na przeszkodzie, aby zabrać ją na trawnik czy do ogrodu – bo łatwo ją wyczyścić. Gwarantujemy, że z nią każde dziecko przeżyje wiele wspaniałych przygód.

Meble do pokoju dziecięcego o inspirującym pochodzeniu

Namiot tipi to namiot zwykle wykonany z palików w kształcie stożka i pokrycia z płótna lub innego materiału. Tradycyjnie wytwarza się go z materiałów takich jak skóry zwierzęce, kora, trawy lub maty tkane. Styl tipi był używany przez rdzennych mieszkańców Ameryki Północnej od wieków.

Tipi to tradycyjne mieszkanie rdzennych Amerykanów, używane od wieków w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie przez ludy tubylcze. W XIX wieku europejscy Amerykanie zaczęli używać słowa „tipi” w odniesieniu do każdego namiotu w kształcie stożka.

Namiot to podstawowe schronienie na kempingu, ale można go również wykorzystać do innych celów. Namiot został wynaleziony przez starożytnych Egipcjan, którzy jako pierwsi używali namiotów na pustyni. W czasach współczesnych namioty były używane przez siły wojskowe i odkrywców w różnych klimatach i środowiskach.