Produkty z tej kategorii nie są już dostępne w sprzedaży.

Przewijak dla niemowlaka, meble do pokoju niemowlęcego

Przewijak dla niemowlaka to podstawowy mebel do pokoju dziecięcego, który jest wielkim ułatwieniem dla rodziców przy pielęgnacji niemowlęcia.

Przewijak dla niemowlaka to jedno z tych akcesoriów, które w początkowym okresie życia maluszka są absolutnie niezbędne. Nie jest wielką tajemnicą, że trzeba go wtedy przewijać nawet kilka razy dziennie – często w sytuacjach „awaryjnych”. Zamiast korzystać wówczas ze stołu lub kanapy, dużo rozsądniej kupić akcesorium, które jest do tego przeznaczone. A także takie, które powstało również po to, aby zabezpieczać przed następstwami zmiany pieluch. Takimi jak, chociażby niekontrolowane „wycieki”. Dobrym rozwiązaniem w takiej sytuacji jest oferowane przez nas biurko z regulowanym blatem. To ergonomiczny i zmyślny mebel, który pozwoli szybko i skutecznie zmienić pieluchę z jednoczesnym bliskim dostępem do szafek i przyborów. Każdy rodzic, który kiedykolwiek był w takiej sytuacji, wie jakie to istotne. Innym proponowanym przez nas rozwiązaniem jest komoda tipi, czyli osobliwa półka. Pełni ona podobną rolę, ale posiada – naszym zdaniem – bardziej oryginalną estetykę. A jeśli macie Państwo mało miejsca – proponujemy sam wygodny, zaokrąglony przewijak. Zdecydowanie kanapa lub stolik nie mogą się z nim równać.

Przewijak dziecięcy, stolik do przewijania

Przewijak dla dziecka po prostu trzeba mieć. Dlaczego? Bo jest niedrogi, a w znaczący sposób usprawnia codzienną rutynę zmiany pieluch oraz utrzymywanie malucha w czystości. Szczególnie że trzeba to robić często. Modele, które można znaleźć w naszym internetowym sklepie, to nie tylko ergonomia i nowoczesne rozwiązania, ale również jakość. Proponujemy przede wszystkim asortyment jednocześnie lekki, jak i stabilny. Do tego w większości wyposażony w całkiem pojemne półki na przybory (pudry, pieluszki, olejki, kosmetyki). Półko przewijak wyposażono w kółka, które pozwalają przestawiać go w dowolne miejsce. W niewielkich pokojach dziecięcych ta właściwość z pewnością okaże się przydatna. A do tego wszystkiego – mebelki wykonano z dobrej jakości materiałów. Sprawi to, że będą służyć naprawdę długo. Przydadzą się nawet kiedy maluch już podrośnie. Wystarczy wymontować z nich część służącą do przewijania i już – pozostaje całkiem pojemna i estetyczna szafka. Który model wybrać? Ten najlepiej pasujący do Państwa mieszkania. Przy mniejszym metrażu wystarczy model półokrągły.