Zestaw mebli dziecięcych z łóżkiem

Zestaw mebli dziecięcych z łóżkiem. System Classik został zaprojektowany w nowoczesnych, pastelowych kolorach. Znajdują się w nim wyjątkowe rozwiązania jak łóżeczko, które można dostosować do wieku dziecka i komoda z przewijakiem, którą w prosty sposób można zamienić w standardową komodę. Dodatkowo w systemie znajduje się wiele funkcjonalnych elementów, które mogą służyć dziecku od niemowlaka do nastolatka.

Zestaw mebli do pokoju dziecięcego Classic, szafy młodzieżowe, biurka, regały zamykane

Zestaw mebli do pokoju dziecięcego Classic to komplet wyposażenia, który z pewnością wybiorą rodzice stawiający na pastelowe kolory, nowoczesność oraz funkcjonalność. Ponadto, dzięki naturalnym, drewnianym wstawkom oraz kolorystyce, mogą one stanowić dobre uzupełnienie innych stylizacji – na przykład stylu prowansalskiego czy nawet skandynawskiego. Łóżko tapczan jednoosobowy, szafa dziecięca czy skrzynia kufer na zabawki, z pewnością nadadzą przestrzeni pokoju ciekawego wyglądu. A jednocześnie sprawdzą się jako wyposażenie funkcjonalne. Podobnie jak półka, barierka ochronna do łóżka niemowlęcego lub biurko. Wiele z nich to rozwiązania prawdziwie ergonomiczne, pozwalające dostosowywać parametry i wymiary do wieku smyka. Grzechem byłoby także nie wspomnieć o ich nieprzeciętnej urodzie. W ATB staramy się, aby nasze wyroby łączyły w sobie piękno z użytecznością. Ta konwencja sprawdzi się najlepiej w pomieszczeniach jasnych, ze stonowanymi barwami oraz dużą ilością światła. Nie mamy żadnych wątpliwości, że w tym zestawieniu nasze produkty będą pozytywnie nastrajać. A także inspirować oraz sprawiać, że maluch będzie się czuł w swoim pokoju bezpiecznie.

Zestaw mebli do pokoju dziecięcego Classic, komody bez przewijaka, stoliki nocne, barierki ochronne do łóżeczka

Zestaw mebli do pokoju dziecięcego Classic stworzyliśmy z myślą o tych rodzicach, którzy pragną dla swojej pociechy przestrzeni eleganckiej i jednocześnie ergonomicznej. A także dla tych, którzy chcą, by wnętrze to gwarantowało przytulność i intymność. W tym przypadku postawiliśmy na wieloletnią funkcjonalność. Przejawia się ona przede wszystkim w możliwości regulacji dostosowywanej do wieku i wzrostu dziecka. Chcieliśmy, aby urządzone z pomocą tego systemu wnętrze służyło jednocześnie do zabawy, nauki i odpoczynku. Właśnie dlatego w jednej kategorii oferujemy regał zamykany, regał wysoki oraz szafy dziecięce. I właśnie dlatego nasze wyposażenie wykonaliśmy z dużą dbałością o każdy szczegół. To oryginalne kształty, piękne wykończenie oraz bezpieczna funkcjonalność. Zadbaliśmy również o to, żeby meble wyglądały klasycznie jednak nie zbyt klasycznie. Nowoczesne akcenty pomogą w ich przypadku połączyć przeszłość z przyszłością. Zaś odkryte elementy ze słojami drewna sprawiają, że całość nabiera efektu naturalności, swojskości oraz radości. Z pewnością wprowadzi ona do przestrzeni smyka nastrój sielanki i domowego ciepła.