Meble drewniane dla dzieci i młodzieży

Meble drewniane dla dzieci, zestawy mebli z łóżkiem, praktyczne do pokoju dziecka.

Meble drewniane dla dzieci i młodzieży Betula, sklep ATBmeble

Meble drewniane dla dzieci i młodzieży Betula, sklep z meblami zaprasza, oferujemy: komody, kufry na zabawki, łóżka i szafki.

W skład zestawu mebli Betula wchodzą kolekcje

Meble drewniane dla dzieci Betula, szafy trzydrzwiowe, szerokie regały na książki, komody z przewijakiem

Meble drewniane dla dzieci Betula to w naszej ofercie kolejna propozycja dla osób, które pokój dziecięcy chciałyby urządzić w stylu tradycyjnym. A nie ma chyba bardziej klasycznego wyposażenia, niż to, które wykonano z drewna. W tej kategorii oferujemy gustowne mebelki dziecięce właśnie z drewna brzozowego. Są to między innymi łóżko do pokoju młodzieżowego, komoda z szufladami z drewna brzozowego oraz szafka nocna. Ale także biurko do pokoju młodzieżowego, szafka na ubrania oraz półka wisząca. Do łóżeczek oferujemy również drewniane barierki ochronne. Oczywiście, jak zawsze u nas, jest to asortyment bezpieczny, czemu służy kilka udogodnień, jakie do nich wdrożyliśmy (między innymi zaokrąglone rogi). Drewno brzozowe zaś oznacza trwałość oraz wytrzymałość. I to niezależnie od wieku dziecka. Nasz asortyment sprawdzi się zarówno w pokoju niemowlaka, jak i dziecka czy nastolatka. Nie mamy wątpliwości, że od razu wprowadzi on do takiego pomieszczenia atmosferę ciepła oraz przytulności. Z pewnością także zamieszkujący takie pomieszczenie smyk będzie czuł się bezpiecznie, komfortowo i wygodnie. Ten zestaw to efektywna nauka, zabawa i odpoczynek.

Zestaw mebli dziecięcych z drewna Betula, półki ścienne, komody z szufladami, łóżeczka dziecięce

Zestaw mebli dziecięcych Betula wykonano z drewna brzozowego. Co to oznacza? Przede wszystkim dużą trwałość. Nie jest to materiał, który stosuje się tak często jak na przykład dąb lub sosnę. A to dlatego, że jest dosyć trudny w obróbce. My sobie jednak poradziliśmy, czego efektem są nasze eleganckie szafy dziecięce, półki oraz łóżka młodzieżowe. A wyroby te mają naprawdę wiele zalet. O trwałości już wspominaliśmy, ale niezwykle istotny jest również fakt, że nie emitują one typowego dla tego surowca zapachu żywicy. Poza tym jest to materiał elastyczny, mniej twardy, a przez to bardziej bezpieczny. A do tego mniej podatny na ewentualne uszkodzenia typu odbicia, pęknięcia, złamania czy rysy. Łatwiej je także naprawić. Poza tym brzoza praktycznie jako jedyne drewno daje tak elegancki i pełny efekt dzięki położeniu swoich słojów. Efekt niespotykany w przypadku innych gatunków drewna. Jeśli myślą Państwo o tradycyjnym i naturalnym wyposażeniu pokoju swojej pociechy – naszym zdaniem to oczywisty wybór.

Zestawy mebli z łóżkiem do pokoju dziecięcego

Meble drewniane dla dzieci stworzone z myślą o osobach, które poszukują bezpiecznych, stylowych i komfortowych mebli dla swoich pociech. Są to wysokiej klasy komplety wypoczynkowe, łóżeczka dziecięce, tapczany, meblościanki, półki etc., które doskonale sprawdzają się w pokojach dziecięcych, w tym w niemowlęcych. Ich piękny design, funkcjonalność, czy jakość sprawiają, że są one bezpieczne dla dzieci oraz pięknie prezentują się w pokoju dziecka. Zapewniają one przez to bezpieczne użytkowanie już przez najmłodsze dzieci. W dziecięcych łóżeczkach dzięki temu bezpiecznie spać mogą niemowlęta. Rodzice mogą położyć w nich malucha, bez obaw o to, że niemowlę włoży rękę, nogę, czy głowę pomiędzy szczebelki. Są one wykonane tak, by zabezpieczyć w maksymalny sposób dziecko i chronić je przed kontuzjami, czy wypadkami.

Meble drewniane dla dzieci, zestawy z łóżkiem i komodą

Meble z kolekcji Betula wykonane są w całości z brzozowego drewna. Mają one klasyczną formę, co sprawia, że można dopasować je do pokojów dziecięcych urządzonych w różnym stylu. Ich piękny, ponadczasowy wygląd oraz wysoka jakość sprawiają, że będą one z powodzeniem służyły nie tylko jednemu dziecku, ale i rodzeństwu. Ponadczasowy design zaspokoi pod tym kątem nawet najbardziej wymagających użytkowników. Takich, którzy oczekują połączenia wyglądu z funkcjonalnością. A to cechy, które w pełni odzwierciedlają meble tej linii. W kwestii stylu dobrze jest wstawiać je do dziecięcych pokoi urządzonych w stylu skandynawskim oraz klasycznym. Jest to możliwe, bowiem wykonane są z naturalnych materiałów oraz mają prostą formę, która charakteryzuje styl skandynawski, a także są to meble wysokiej jakość i trwałości, przez co będzie można odnawiać je w przyszłości, dostosowując ich wygląd do aktualnych potrzeb użytkowników.

Szafy do pokoju dziecka

Meble z kolekcji Betula z całą pewnością zasługują na uwagę za sprawą swojej oryginalności. Dzieje się tak głównie dlatego, że nasze szafy do pokoju dziecka wykonane są z drewna brzozowego, które stosuje się dość rzadko z uwagi na trudność w obróbce. Jednak za sprawą naszej firmy to piękne drewno o doskonałych parametrach używane jest w produkcji mebli. Efekty są przy tym znakomite. Wystarczy popatrzeć na szafy dziecięce z tej kolekcji, półki, łóżka młodzieżowe, czy dziecięce łóżeczka. Wszystkie prezentują się wprost doskonale. Jednocześnie cechuje je doskonała trwałość.

Meble dziecięce kolekcja Betula producent polski ATB Meble
Zestaw mebli dziecięcych Betula polskiej produkcji ATB Meble
styl Styl skandynawski, gdzie świetnie wkomponowuje się naturalny materiał, jakim jest drewno i prosta forma mebli bez zbędnych zdobień.
Styl klasyczny: meble wysokiej jakość i trwałość zastosowanych materiałów, prosta forma, oraz możliwość odnowienia mebla w przyszłości.
materiał Meble wykonane są w całości z drewna brzozowego, pokryte bardzo delikatnie zabielany wodnym lakierem. Szuflady na prowadnicach samodociągających z systemem cichego domykania.
pielęgnacja Do czyszczenia mebli zaleca się stosowanie ogólnie dostępnych w handlu środków
przeznaczonych do czyszczenia mebli, po wcześniejszym sprawdzeniu działania środka
w niewidocznym miejscu mebla.
Środki zastosowane do czyszczenia muszą być dostosowane do powierzchni, na której zostaną
zastosowane tj. do laminatu płyt wiórowych, do naturalnego drewna itd.
Powierzchnie mebli można zmywać wilgotną szmatką, a następnie niezwłocznie wysuszyć przez wytarcie miękką suchą tkaniną. Jakiekolwiek tarcie powierzchni meblowych nie jest wskazane.
Używanie silnych, żrących środków czyszczących jest NIEDOZWOLONE !!! Powierzchnie blatów należy chronić przed bezpośrednim działaniem gorących naczyń, zamoczeniem. Nie należy dopuszczać oddziaływań ciężkich, twardych i/lub ostrych przedmiotów.