Białe meble do pokoju dziecięcego

Białe meble do pokoju dziecięcego, zestawy mebli z łóżkiem i komodą.

Białe meble do pokoju dziecięcego w stylu skandynawskim Nordik

Białe meble do pokoju dziecięcego w stylu skandynawskim. Oferujemy kompletne zestawy mebli dla dzieci. Możesz również kupić osobno: komody, łóżka i szafki. Sklep producent ATB Meble zaprasza.

Zestaw mebli dziecięcych Nordik to skandynawski wdzięk w dziecięcym pokoju

Kolekcja Nordik od ATB Meble to propozycja dla osób, które cenią sobie niepowtarzalny, skandynawski styl oraz dużą funkcjonalność. Meble z tej kolekcji wyróżniają się prostą formą. Wykonane są z naturalnych materiałów, głównie z drewna, a ich kolorystyka to przede wszystkim biel. Białe meble do pokoju dziecięcego doskonale wpasowują się w styl skandynawski, zachwycając nie tylko wyglądem, ale i jakością oraz użytecznością. Zarówno listwy, nogi, jak i fronty szuflad mebli Nordik wykonane zostały z jesionowego drewna. Wykończono je bezbarwnym lakierem, który jest jednak w pełni bezpieczny dla zdrowia dzieci. Pozostałe elementy mebli wykonane są z płyt laminowanych w białym kolorze. Dzięki temu meble świetnie będą prezentować się w każdym dziecięcym pokoju.

Białe meble do pokoju dziecięcego, zestawy mebli z łóżkiem

Białe meble do pokoju dziecięcego pozwalają stworzyć bardzo ciekawe meblowe zestawy dziecięce dla rodzeństwa. Dla dwójki dzieci w wieku około 0-2 lat proponujemy komodę z przewijakiem, półki, szafę dwu- lub trzydrzwiową (w zależności od wielkości dziecięcego pokoju), łóżeczko 120 x 60 cm oraz łóżko z barierką 140 x 70 cm. Jeśli pokój dziecięcy jest wystarczająco duży, wówczas warto wybrać dodatkową komodę na dziecięce skarby. W przypadku, gdy jedno z dzieci to kilkulatek, a drugie niemowlę, wówczas bardzo dobrze sprawdzają się łóżka z możliwością przebudowy na tapczanik. Warto dodatkowo oprócz dwóch komód zainwestować również w dodatkowe półki na dziecięce gadżety, których z pewnością zbierze się całkiem spora ilość w pokoju dzieci. Ze względu na dużą funkcjonalność, zestaw Nordik sprawdzi się i w dużym i w małym pokoju dziecięcym, co sprzyja wybieraniu mebli ATB do dziecięcych wnętrz.

Zestaw mebli dziecięcych Nordik bezpieczny dla maluchów

Białe meble do pokoju dziecięcego są bezpieczne dla niemowląt oraz starszych dzieci. Zaokrąglone listwy, czy brak ostrych krawędzi zwiększają bezpieczeństwo maluchów. Wszystkie meble posiadają europejskie normy bezpieczeństwa. Gwarantują one maksimum komfortu oraz bezpieczeństwa, dzięki czemu meble te mogą być użytkowane przez małe dzieci. Przykładowo szczebelki łóżeczka ustawiono w odpowiednich od siebie odległościach, by maluch nie wetknął pomiędzy nie kończyny, czy głowy. Dodatkowym atutem jest możliwość regulacji wysokości dna łóżeczka, które dają pewność rodzicowi, że dziecko nie wypadnie z niego.

Materiały, z których są wykonane meble, są wysokiej jakości oraz nie zawierają wad strukturalnych. Farby i lakiery użyte podczas produkcji posiadają odpowiednie atesty nieszkodliwości PZH.

Zestaw mebli dziecięcych Nordik polskiej produkcji od ATB Meble
Zestaw mebli dziecięcych Nordik polskiej produkcji od ATB Meble
styl styl skandynawski: prosta forma, biel i naturalne materiały- drewno to cechy tego stylu
materiał Nogi, listwy przewijaka oraz fronty szuflad wykonane są z drewna jesionowego o grubości 18 mm. wykończone są bezbarwnym lakierem, bezpiecznym dla dziecka. Pozostałe elementy wykonane są z białej płyty laminowanej o grubości 18 mm. W szufladach zastosowano prowadnice kulkowe z systemem cichego otwierania  –  na docisk.
pielęgnacja Do czyszczenia mebli zaleca się stosowanie ogólnie dostępnych w handlu środków
przeznaczonych do czyszczenia mebli, po wcześniejszym sprawdzeniu działania środka
w niewidocznym miejscu mebla.
Środki zastosowane do czyszczenia muszą być dostosowane do powierzchni, na której zostaną
zastosowane tj. do laminatu płyt wiórowych, do naturalnego drewna itd.
Powierzchnie mebli można zmywać wilgotną szmatką, a następnie niezwłocznie wysuszyć przez wytarcie miękką suchą tkaniną. Jakiekolwiek tarcie powierzchni meblowych nie jest wskazane.
Używanie silnych, żrących środków czyszczących jest NIEDOZWOLONE !!! Powierzchnie blatów należy chronić przed bezpośrednim działaniem gorących naczyń, zamoczeniem. Nie należy dopuszczać oddziaływań ciężkich, twardych i/lub ostrych przedmiotów.