Białe meble dla dzieci, zestaw do pokoju dziecka

Białe meble dla dzieci, minimalistyczny styl i jasne kolory.

Białe meble dla dzieci styl skandynawski

Białe meble dla dzieci styl skandynawski, czyli kolekcja Nordik w minimalistycznym klimacie kolorystycznym. Przygotowując projekty naszych mebli, zależało nam, aby kolekcja zachowana została w jasnym i minimalistycznym stylu. Postawiliśmy na ponadczasową biel w zestawieniu ze stylowym drewnem jesionowym. Wzór drewna nigdy nie jest równomierny, zatem wszystkie elementy drewniane w kolekcji zawsze będą w niepowtarzalnym usłojeniu i kolorystyce.

Białe meble dla dzieci to sposób na pokój dziecięcy zarówno dla chłopca jak i dziewczynki. Funkcjonalne i solidnie wykonane meble, które będą rosnąć razem z dzieckiem od pierwszych dni życia, nie zawiodą małych użytkowników, a przede wszystkim spełnią oczekiwania rodziców. Mając na uwadze bezpieczeństwo rozbawionych dzieci, niezmiennie dbamy, aby meble nasze były mocne, stabilne i maksymalnie użyteczne przez wiele lat. Prosta, subtelna forma mebli na niskich nóżkach z pewnością wpasuje się w każde pomieszczenie.

Meble dziecięce kolekcja Nordik polski producent ATB Meble

Białe meble dla dzieci, szafki, biblioteczki, łóżeczka z przebudową

Białe meble dla dzieci Nordik to komplet mebli z łóżkiem dla tych rodziców, którzy planują wyposażyć dziecięcą przestrzeń w stylu skandynawskim lub minimalistycznym. Jest to stylistyka ciesząca się popularnością od kilkunastu lat. I nic dziwnego, bo oprócz oszczędnego zajmowania przestrzeni w pomieszczeniu cechuje się ona uspokajającą kolorystyką i przewagą funkcjonalności nad zbędnymi ozdobnikami. Szafka na niskich nóżkach, łóżeczko z przebudową lub komoda z jesionem na nóżkach – to wszystko meble, które optymalnie łączą ze sobą wysoką ergonomię z ciekawą estetyką. I przede wszystkim z bezpieczeństwem dziecka. Podobnie jak półka ścienna na zdjęcia, biblioteczka z półkami oraz szafa otwarta. Wszystko to elementy wyposażenia, które zaprojektowaliśmy, inspirując się wzornictwem z północy. Ponadto – wiedząc, że dzieci bywają bardzo aktywne – pozbawiliśmy je wystających lub potencjalnie niebezpiecznych rogów czy wykończeń. Nie bez znaczenia jest również kolorystyka elementów tego zestawu. Przewaga bieli oraz stonowanych barw sprawia, że maluch szybciej się skupia podczas nauki, uspokaja i wypoczywa.

Białe meble dla dzieci, zestawy mebli do dziecięcego pokoju

Białe meble dla dzieci nie tylko elegancko wyglądają i są funkcjonalne. To także komplet mebli, który pomoże zaoszczędzić nieco miejsca. Wyposażenie w stylu skandynawskim cechuje się bowiem dobrą ergonomią. To znaczy, że każdy jej element zajmuje tyle powierzchni ile potrzeba, żeby dobrze spełniać swoją funkcję. Tutaj nie ma zbędnych elementów i ozdobników. Po prostu eleganckie i użyteczne komponenty. Właśnie dlatego jest to dobra opcja wszędzie tam, gdzie pokoik dziecka nie imponuje swym metrażem. Z jednej strony nie zabiorą one cennego miejsca, z drugiej – pozwolą maluchowi na aktywność nawet na stosunkowo niewielkiej przestrzeni. Jednocześnie mebelki te są dowodem na to, że wybierając takie rozwiązanie, nie musimy wcale rezygnować z ładnego wyglądu i takiejże estetyki. Styl skandynawski i minimalistyczny bowiem to nieco surowa, ale zawsze – przytulność. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, aby korzystając z tego asortymentu urządzić pomieszczenie wedle własnego uznania. Kształty w tej konwencji są bardzo uniwersalne. Z pewnością będą pasować do wielu rodzicielskich wizji.