Zestaw mebli dziecięcych Sweet doskonałe do pokoju niemowląt i starszych dzieci

Zestaw mebli dziecięcych Sweet to meble pasujące zarówno dla małych dzieci, jak i dla tych już nieco starszych. Zaprojektowane zostały one tak, by cieszyć zarówno rodziców niemowląt, jak i nastolatków, którzy poszukują swoich własnych sposobów na wyrażanie siebie i swojego gustu. Meble w tym stylu mają oryginalny design. Są one eleganckie, proste i funkcjonalne. Klasyczna biel połączona została tu z szarymi elementami, dzięki czemu można dopasować meble zarówno do pokoju dziewczynek, jak i chłopców. Z tą kolekcją stworzyć można mnóstwo oryginalnych aranżacji wnętrz, które idealnie dopasowane będą do potrzeb rodziców noworodków, małych dzieci i nastolatków. Ich atutem jest nie tylko modny oraz piękny design, ale i bezpieczeństwo, jakie meble zapewniają swoim użytkownikom. Świadczą o tym, chociażby certyfikaty oraz atesty, jakie zostały przyznane meblom.

Funkcjonalność i prostota mebli dziecięcych

Meble z zestawu Sweet zostały zaprojektowane w sposób prosty oraz funkcjonalny. Dzięki temu będą one pasowały każdemu użytkownikowi, któremu zależy na połączeniu tych dwóch elementów i stworzeniu wygodnego w użytkowaniu wnętrza, które jednocześnie zachwycać będzie swoim wystrojem. Zaletą tych mebli jest też proste utrzymanie ich w czystości. Wystarczy używać typowych, popularnych środków do czyszczenia mebli i gotowe. Koniecznie pamiętać trzeba jednak, by dopasowywać konkretny środek do rodzaju powierzchni, którą będziemy czyścić. Tylko wówczas możliwa będzie odpowiednia pielęgnacja mebli.

Zestaw mebli dziecięcych Sweet polskiego producenta ATB Meble
Zestaw mebli dziecięcych Sweet polskiego producenta ATB Meble

Stwórz kompletne zestawy do dziecięcego pokoju z linią mebli Sweet od polskiego producenta ATB Meble

Możliwości skomponowania zestawu idealnie pasującego do dziecięcego pokoju, to olbrzymi atut zestawów Sweet. Dzięki dużej różnorodności mebli można stworzyć zestaw pasujący zarówno dla niemowląt, jak i kilkuletnich dzieci, a nawet nastolatków. Te zestawy pasować będą zarówno do pokoju dziewczynki, jak i chłopca, bo mają bardzo uniwersalny styl i charakter. Wystarczy dobrać do mebli odpowiednie dodatki i zaaranżować wnętrze idealnie pasujące do konkretnego dziecka. Z zestawami Sweet możliwe jest ponadto umeblowanie pokoju dla więcej niż jednego dziecka. Jeśli więc rodzeństwo mieszka w jednym pokoju, możesz wykorzystać zestawy mebli ATB Sweet i stworzyć niezapomnianą dziecięcą aranżację.

styl styl nowoczesny: proste i funkcjonalne
materiał Mebel wykonany jest z płyty laminowanej białej w połączeniu z kolorem ciemnym szarym (grafitowym) o gr 18 mm. W szufladach zastosowano prowadnice kulkowe, cicho domykające się, otwierane na tzw. klik.
pielęgnacja Do czyszczenia mebli zaleca się stosowanie ogólnie dostępnych w handlu środków
przeznaczonych do czyszczenia mebli, po wcześniejszym sprawdzeniu działania środka
w niewidocznym miejscu mebla.
Środki zastosowane do czyszczenia muszą być dostosowane do powierzchni, na której zostaną
zastosowane tj. do laminatu płyt wiórowych, do naturalnego drewna itd.
Powierzchnie mebli można zmywać wilgotną szmatką, a następnie niezwłocznie wysuszyć przez wytarcie miękką suchą tkaniną. Jakiekolwiek tarcie powierzchni meblowych nie jest wskazane.
Używanie silnych, żrących środków czyszczących jest NIEDOZWOLONE !!! Powierzchnie blatów należy chronić przed bezpośrednim działaniem gorących naczyń, zamoczeniem. Nie należy dopuszczać oddziaływań ciężkich, twardych i/lub ostrych przedmiotów.