Meble do pokoju dziecięcego Sweet, sklep zaprasza

Meble do pokoju dziecięcego Sweet oferowane w zestawie, stworzą kompletny wystrój. Meble składające się na pokój wykonane są z płyty laminowanej w kolorach biały i antracyt. Rodzice a przede wszystkim dzieci korzystające z owego zestawu dziecięcego na pewno docenią jego funkcjonalność oraz możliwość wyboru poszczególnych elementów w zależności od indywidualnych potrzeb i wieku dziecka.

Meble dziecięce kolekcja Sweet polski producent ATB Meble

Zestaw mebli do pokoju dziecięcego Sweet, szafy dwudrzwiowe, biurka szkolne, regały na książki

Meble do pokoju dziecięcego Sweet to nasza propozycja dla wszystkich tych, którzy do pomieszczenia zamieszkiwanego przez swoją pociechę, chcieliby wprowadzić nutkę stylu nowoczesnego. Jest to również opcja dla rodziców, którym marzy się tam wyposażenie minimalistyczne. Połączenie antracytowej, stalowej barwy z kontrastującym białym oraz ciekawe kształty sprawiają, że całość robi bardziej niż ciekawe wrażenie. A takie meble jak biurko szkolne z szufladą lub łóżko młodzieżowe z materacem stanowią ciekawe elementy wyposażenia zarówno dla młodszych, jak i tych nieco starszych dzieci. Podobnie jak szafka nocna do pokoju młodzieżowego, barierka ochronna do łóżka oraz półka ścienna. Będą one dobrze pasować do jasnych wnętrz. Wszystkie razem, ale i każdy z osobna, dają modernistyczny efekt i z pewnością spodobają się najmłodszym. Oczywiście – jak wszystko u nas – należą one także do mebli trwałych. Nie mamy żadnych wątpliwości, że przetrwają one nawet użytkowane przez bardzo dynamiczne dziecko. Jednocześnie zaś stanowią one ergonomiczne oraz funkcjonalne rozwiązania, które posłużą przez lata.

Sweet pokój dziecięcy, komody dla niemowląt, kuferki na zabawki, półki ścienne

Zestaw mebli Sweet do pokoju dziecięcego to przede wszystkim elegancki styl. Choć będą tacy, którzy powiedzą, że do wnętrz przeznaczonych dla najmłodszych zupełnie on nie pasuje, my jesteśmy innego zdania. Konwencja ta charakteryzuje się stonowanymi barwami, takimi jak czerń, biel, szarość czy beże. A są to przecież kolory uspokajające i wyciszające. Z pewnością właśnie taki wpływ będą miały na naszego smyka. I również na jego odpoczynek oraz sen. Poza tym ta estetyka to także swoisty minimalizm. Meble w niej wykonane będą pełnić swoją głównie podstawową funkcję. To z kolei, w połączeniu z odpowiednio zaaranżowanym wnętrzem, da naszemu maluchowi dużo inspirującej oraz pobudzającej wyobraźnię przestrzeni. Przestrzeni do zabawy, do nauki oraz do eksperymentów. Wyposażenia utrzymane w tej stylistyce sprawdzają się wszędzie tam, gdzie liczy się wygoda oraz funkcjonalność. Nie bez znaczenia pozostaje także fakt, że proste, surowe formy dużo łatwiej utrzymać w czystości. A w przypadku pomieszczenia zajmowanego przez najmłodszych ma to przecież niebagatelne znaczenie.