Meble dziecięce Tipi, zestawy mebli do pokoju dziecka

Meble dziecięce Tipi to zestaw mebli do pokoju dziecka w jasnym barwach.

Meble dziecięce Tipi, zestaw z łóżeczkiem

Meble dziecięce Tipi będą spełnieniem marzeń każdego dziecka, które uwielbia zabawę w Indian. Specjalnie zaprojektowane i wykonane elementy pozwolą mu poczuć się w swoim pokoju jak w prawdziwej pierwotnych mieszkańców Ameryki. Czego tutaj nie ma! Do dyspozycji najmłodszych oddajemy między innymi namiot Tipi, który będzie wspaniałą bazą wypadową dla dzieciaków, a jednocześnie miejscem jego snu. Do tego proponujemy jeszcze wykonane w tej konwencji niemowlęce łóżeczko, półko-przewijak i element typu szafa-wieszak dla dziecka. Wszystkie z detalami w stylu przypominającym kulturę pierwszych ludów Ameryki Północnej. W ten sposób chcieliśmy połączyć w naszej ofercie ergonomię z estetyką oraz przede wszystkim – dobrą zabawą. Głęboko wierzymy, że ten komplet wyposażenia dostarczy Państwa pociesze wielu godzin rozrywki i radości. A także, że przeżyje ono z nim wiele wspaniałych przygód. Nic nie stoi także na przeszkodzie, żeby brały w nich udział także blade twarze – rodzice. Z kolei elementy kultury plemion amerykańskich wprowadzą do wnętrza pokoju naturalne ciepłe barwy i oryginalne kształty.

Meble dziecięce Tipi, czyli piękny wystrój i rozwijanie dziecięcych zainteresowań

Meble dziecięce Tipi stworzyliśmy z myślą o wprowadzeniu do pomieszczenia malucha szczypty pobudzającej oryginalności oraz ciekawości. Z pewnością nie jest to wyposażenie typowe. Pozwoli jednak poczuć się smykowi jak u siebie. A do tego zawsze gwarantuje poprawę nastroju. Z pewnością będzie go także intelektualnie pobudzać. Kultura plemion obu Ameryk do dziś stanowi wielką inspirację w świecie sztuki i architektury. Także architektury wnętrz. Wzory, kształty i materiały posiadały dla Indian wymiar duchowy. Ich symbolika miała przywoływać dobre duchy natury i przynosić dobrą energię. I trzeba przyznać, że wystrój w takim wydaniu naprawdę wprowadza niesamowitą aurę. Zależy nam na tym, aby wprowadzał je także do pokoju Państwa smyka. Ale wiele zostawiamy też Państwa indywidualnej inwencji. Do naszych akcesoriów można bez problemu dokładać swoje pomysły i dodatki. Mogą to być, chociażby odpowiednie zasłony, poduszki czy wełniane koce. Niech pokój malucha zamieni się w wigwam samego wodza Apaczów, Czejenów czy Siuksów. Zdecydowanie pożądanym elementem będzie także łapacz snów.

Zestaw mebli dziecięcych Tipi rozbudzający dziecięcą wyobraźnię

Kolekcja TIPI to meble, które zaprojektowane zostały z myślą o rodzinach, w których indywidualizm oraz oryginalny styl mają ogromne znaczenie. Ta niezwykła kolekcja łączy ze sobą minimalizm ze stylem skandynawskim, czerpiąc inspiracje z kultury rdzennych mieszkańców Ameryki. To, co z pewnością wyróżnia tę kolekcję na pierwszy już rzut oka, to prosta forma, połączenie bieli i szarości z naturalnymi materiałami oraz wykorzystanie dodatków stylizowanych na indiańskie. W ten sposób meble stają się nie tylko funkcjonalne i użyteczne, ale stanowią też przepiękną dekorację dziecięcego wnętrza. Takie meble w dziecięcym pokoju to spełnienie marzeń każdego dziecka, które kocha zabawę w Indian. Zostały one zaprojektowane tak, by przykuwać dziecięcą uwagę swoim wyglądem oraz formą i sprawić dziecku mnóstwo radości. Z takimi meblami pokój nie tylko zyska piękny oraz oryginalny wygląd, ale i zabawa w nim będzie przednia! Te meble sprawią, że pokój zamieni się w wioskę indiańską.

Kolekcja mebli dla dzieci Tipi polski producent ATB Meble
Zestaw mebli dziecięcych Tipi polskiego producenta ATB Meble

Z jakich materiałów są wykonane meble do pokoju dziecka?

Zestaw mebli do pokoju dziecka TIPI powstał z naturalnych materiałów. Do produkcji mebli wykorzystano przede wszystkim drewno bukowe, które pomalowano następnie na biały oraz na szary kolor. Połączenie tych dwóch elementów kolorystycznych oraz naturalnego drewna sprawiło, że meble przybrały oryginalny wygląd. Wraz z nadaniem im indiańskiego charakteru, stały się one niezwykłą i niecodzienną propozycją dekoracyjną. W ten sposób stworzone zostały między innymi wieszak TIPI, przewijak, czy namiot do dziecięcego pokoju. Te elementy meblowe idealnie wpisują się w potrzeby rodzin z jednym, a nawet kilkorgiem małych dzieci. Dzięki swojemu wyglądowi meble te sprawią frajdę każdemu małemu chłopcu i małej dziewczynce, którzy poszukują w swoim pokoju azylu oraz miejsca do niezapomnianych zabaw. Ten komplet mebli gwarantuje więc nie tylko dużą funkcjonalność i niezapomnianą estetykę, ale i świetną zabawę.

Meble dziecięce polskiej produkcji

Meble dla dzieci TIPI to nie tylko doskonały wygląd. To również najwyższa jakość oraz bezpieczeństwo, jakie zapewniają najmłodszym użytkownikom. Wykonano je z materiałów bezpiecznych dla zdrowia dzieci, przez co mogą być one bezpiecznie użytkowane przez niemowlęta. Meble te spełniają pod tym względem najbardziej surowe standardy, posiadając odpowiednie europejskie normy. Każdy element jest wykonany starannie, precyzyjnie i perfekcyjnie. Dzięki temu każdy mebel począwszy od łóżeczka, a skończywszy na półce, czy namiocie zapewnia maksimum bezpieczeństwa dzieciom.

styl styl skandynawski: prosta forma, biel i szarość naturalne materiały (drewno) to cechy tego stylu
materiał Zestaw wykonany z drewna bukowego, a następnie pomalowana na wybrany kolor biały lub szary. Górna część stelażu zachowana jest w naturalnym kolorze drewna, nie jest lakierowana. Do spodu otwartych półeczek w przewijaku użyto sklejki 6 mm, która następnie pomalowana jest delikatnie zabielanym lakierem. W wieszaku TIPI dwie półeczki są ze sklejki 15 mm pomalowane na wybrany kolor. Stelaż łóżeczka jest wykonany z twardego drewna bukowego, oszlifowany, nielakierowany.
pielęgnacja Do czyszczenia mebli zaleca się stosowanie ogólnie dostępnych w handlu środków
przeznaczonych do czyszczenia mebli, po wcześniejszym sprawdzeniu działania środka
w niewidocznym miejscu mebla.
Środki zastosowane do czyszczenia muszą być dostosowane do powierzchni, na której zostaną
zastosowane tj. do laminatu płyt wiórowych, do naturalnego drewna itd.
Powierzchnie mebli można zmywać wilgotną szmatką, a następnie niezwłocznie wysuszyć przez wytarcie miękką suchą tkaniną. Jakiekolwiek tarcie powierzchni meblowych nie jest wskazane.
Używanie silnych, żrących środków czyszczących jest NIEDOZWOLONE !!! Powierzchnie blatów należy chronić przed bezpośrednim działaniem gorących naczyń, zamoczeniem. Nie należy dopuszczać oddziaływań ciężkich, twardych i/lub ostrych przedmiotów.