Produkty z tej kategorii nie są już dostępne w sprzedaży.

Meble dziecięce w stylu prowansalskim

Meble dziecięce w stylu prowansalskim to klasyczna i subtelna kolekcja mebli dla dzieci i młodzieży inspirowana stylem prowansalskim. Stylowe frezy, naturalne pastelowe kolory oraz efektowne postarzanie powierzchni mebli tworzą charakterystyczny prowansalski klimat.

Meble dziecięce kolekcja Prowansja polskiego producenta ATB Meble

https://atbmeble.pl/kategoria-produktu/zestawy-mebli/prowansja/prowansja-pokoj-dzieciecy/

Prowansja pokój dziecięcy, szafy trzydrzwiowe, stoły, witryny z szafką

Prowansja pokój dziecięcy to nasza odpowiedź na niezwykle popularną ostatnimi czasy stylistykę. My proponujemy ją w wydaniu dla najmłodszych. Dzięki naszemu asortymentowi do sypialni Państwa pociechy zawita typowa dla tej konwencji kolorystyka, stylowe akcenty oraz nastrój sielanki. Czy to komoda szeroka z przewijakiem, szafa dwudrzwiowa lub regał szeroki z półkami – każdy z tych elementów przeniesie malucha w świat zielonych wzgórz oraz lawendowych pól. Podobny efekt można osiągnąć, stawiając w pomieszczeniu takie meble jak biurko młodzieżowe, łóżeczko oraz toaletka. Prowansja to kraina pełna światła, stonowanych, ale nasyconych barw, oraz atmosfery spokoju i odprężenia. Dlatego to bardzo dobry pomysł na wystrój wnętrza pomieszczenia dla dziecka. I także dlatego, że nasz asortyment w tej kategorii posiada niezwykły urok. Eleganckie, naturalne i stylowo „postarzane” meble od razu dodają pomieszczeniu przytulności oraz atmosfery domowego ciepła. Nie mamy żadnych wątpliwości, że w ich otoczeniu maluch poczuje się komfortowo, bezpiecznie i jak u siebie. Zapewnią też wiele ciepłych i barwnych, związanych z pierwszym pokojem wspomnień.

Prowansja pokój dziecięcy, regały, łóżeczka, biurka młodzieżowe, stoliki kawowe, toaletki

Prowansja pokój dziecięcy w ATB Meble to kolekcja, w której dominują jasne kolory oraz eksponowane, szlachetne drewno. A to dlatego, że ten południowofrancuski styl mocno związany jest z naturą oraz tradycją. To część świata, w której życie toczy się powoli i skupione jest na mocnych związkach z Matką Naturą. Dlatego też cechuje się sielskością, spokojem oraz pięknem. I właśnie te cechy zainspirowały nas do stworzenia zestawu, który prezentujemy Państwu w tej kategorii. Takie meble jak barierka do łóżeczka, regał wąski z szafką oraz komoda wąska z przewijakiem łączą w sobie funkcjonalność wyposażenia z estetyką i aurą wprowadzaną przez styl z południa Francji. Jasne kolory oraz finezyjne kształty nie tylko spełnią swą rolę użyteczną, ale wprowadzą także do pomieszczenia atmosferę spokoju oraz odprężenia. A przecież to najlepsze co można zapewnić naszej pociesze do odpoczynku po zabawie lub uważnej nauki. Nie mamy żadnych wątpliwości, że jest to tendencja, która bardzo dobrze odpowiada potrzebom każdego młodego człowieka.