Produkty z tej kategorii nie są już dostępne w sprzedaży.

Meblując pokój dla niemowlaka, kierujemy się estetyką, jednak na pierwszym miejscu staramy się, aby urządzony został  z myślą o funkcjonalności i bezpieczeństwie dziecka. Odpowiedni dobór brył i ich układ usprawni naszą opiekę nad maleństwem i pomoże w utrzymaniu porządku. Podstawowe meble w pokoju niemowlęcym czy pokoju starszego dziecka można uzupełnić o kilka brył dostępnych w kolekcji dla nastolatka np. biurko, szafę trzydrzwiową lub tapczan 200 × 90 (wymiar materaca).

Kolekcja mebli niemowlęcych Prowansja, polski producent ATB Meble

Meble niemowlęce Prowansja to ciepło, przytulność i słońce w pomieszczeniu dla Państwa dziecka

Meble niemowlęce Prowansja to świetna opcja dla tych, którzy chcą pokojowi malucha nadać przytulności oraz dużo słońca. Styl ten znany jest przede wszystkim sielskim klimatem niewielkiej miejscowości, sielskością oraz bliskim kontaktem z naturą. Dlatego też wśród materiałów, które dominują w wyposażeniu, jest oczywiście drewno. Do tego dochodzą jeszcze naturalne, jasne barwy, charakterystyczne przede wszystkim dla ciepłego południa. Sklep internetowy ATB Meble proponuje Państwu tego typu również do pomieszczeń dziecięcych. Są to między innymi komoda szeroka z przewijakiem, komoda wąska lub komoda z szufladą. A także regał wiszący z półkami, szafa dwudrzwiowa oraz witryna z szafką. Właśnie meble to charakterystyczne elementy tej konwencji. W wielu wydaniach są one nawet postarzane, aby nadać im nobliwości oraz historycznego sznytu. Uważamy, że tego typu tendencja w pomieszczeniu dla dziecka jest bardzo dobrym pomysłem. Oprócz tego, że będzie cieszyć oko, również wyciszy, uspokoi i zapewni dobry sen. To jednocześnie bardzo modna i nowoczesna stylizacja. Z pewnością dostarczy maluchowi pozytywnych wrażeń z dzieciństwa.

Meble niemowlęce Prowansja, szafki z witrynami, komody, łóżeczka, kufry na zabawki

Meble niemowlęce Prowansja to świeży pomysł na wystrój pomieszczenia dla dziecka. Ale naszym zdaniem rewelacyjny. Dlaczego? Dlatego, że to przede wszystkim stonowane, harmonijne i uspokajające barwy. Na przykład beżowy, biały, écru lub jasny, ciepły brąz. Prowansalska stylistyka to wolno mijający czas, sielskość i słońce południa. I naszym zdaniem właśnie taki klimat powinien panować w dziecięcej sypialni. Po to, aby oswajający się ze światem maluch mógł robić to w spokoju i bez strachu. Nasze meble w tej kategorii mogą być zarówno dodatkami do Państwa stylizacji, jak i punktem wyjścia do nich. We Francji ta tendencja kojarzy się głównie z regionalną tradycją. U nas zaś nic nie stoi na przeszkodzie, aby meble także stanowiły element tradycyjnego wystroju. Estetyka naszego asortymentu w tym dziale może kojarzyć się ze starością. Ale właśnie o to nam chodziło. Dużo tutaj również różnorakich detali, takich jak żłobienia czy specyficzne uchwyty. Choć obecnie wyposażenie w tym stylu stało się całkiem drogie, my udowadniamy, że może być inaczej.