Meble niemowlęce

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą mebli niemowlęcych. Szeroka gama mebli pomoże stworzyć rodzicom ciepłą atmosferę w pokoju maluszka. Mamy pewność, że każdy znajdzie tu coś dla siebie. Każdy zestaw zawiera łóżeczko dziecięce, komodę z przewijakiem oraz inne meble niezbędne do urządzenia pokoju. Meble niemowlęce, a w szczególności łóżeczka i komody z przewijakami, wykonane są z dużą starannością  zgodnie z europejskimi standardami i normami bezpieczeństwa. 

 

Elementy mebli niemowlęcych

W ATB Meble oferujemy tanie meble niemowlęce. W atrakcyjnej cenie kupić można wyposażenie pokoju dziecięcego, które jest bezpieczne i funkcjonalne. Dominują meble w stylu skandynawskim, ale wybrać można styl klasyczny i prowansalski.

Oferujemy łóżeczka niemowlęce w wielu kolorach i wzorach. U nas możesz kupić łóżeczko, które rośnie razem z dzieckiem. Pozwala na to możliwość obniżania położenia materaca, wyciągania szczebelków i zamiany mebla w tapczanik. W naszym sklepie znajdziesz łóżeczka dziecięce spełniające wszelkie normy bezpieczeństwa i posiadające atesty.
W pokoju niemowlaka przydaje się również komoda dla dzieci. Przechowywać w niej można ubranka i akcesoria do opieki nad maluszkiem. Najczęściej wybierana jest komoda z przewijakiem. Pozwala na wygodną dla rodzica i bezpieczną dla dziecka zmianę pieluszki. Z czasem można z niej zdjąć przewijak i otrzymuje się zwykłą szafkę z szufladami. Świetnie sprawdza się też komoda kąpielowa. W regale umieszczona jest wanienka. Nie trzeba się więc schylać, gdy myje się maluszka.

Wśród mebli dla niemowląt nie brakuje są również szafek, półek i regałów na zabawki oraz książeczki. Większość dostępnych jest w zestawach. Funkcjonalna jest meblościanka dziecięca, ale można kupić także pojedyncze elementy kompletów. Dużą popularnością cieszą się białe meble niemowlęce. Są bardzo uniwersalne i wiele osób na nie stawia. Pasują i do wnętrz dla chłopców, i dla dziewczynek.